Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

18 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a3 sedan mi je skroz lep, ali generalno da

 

biće da milošu estetika nije primarna, ili se makar ja nadam da nije :sleep:

Nemam pojma, kada vidim a2 strah me da pogledam audi. :lolol:

Link to comment

a2 se ne pravi već više od 15 godina, da ne misliš na a1? on nije neka lepota, ali ne vidim ni da je nešto drastično ružniji od ostalih superminija.

 

a3 sedan pretposlednje generacije u spojleru. poslednja generacija mi je još lepša. mislim da je glavna stvar što ima relativno skladne linije za razliku od ostalih razvučenih hečbeka.

 

Spoiler

2018-audi-a3-01-placement-1529947762.jpg

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 2
Link to comment

pusti moću, iz ovog mog iskustva njemci i japanci su ista kategorija pouzdanost iznad estetike, s tim da njemački tm vuku mečka, audi i bmw pa se zato kotiraju za klasu iznad


svi japanci koje sam vozio ili su me vozili(izuzev lexusa i mazde u najvišoj klasi) su mi bili nekako na nivou poluproizvoda(utisak iznutra tzv završne obrade)

 

 

pre ovog sad auta sam išao da gledam chr  hibrid, sija sve to ko božićna jelka, al samo to. kad se oko privikne na sliku super retina ili 4k displeja, ta tojota će da izgleda kao auto iz 20. veka

dok je npr iskustvo iz ajnšpric klase(ili t roc-a)nešto što se ne može uporediti, čak i kad se spusti kriterijum zbog razlike u klasi samih modela

  • -1 1
Link to comment
37 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a2 se ne pravi već više od 15 godina, da ne misliš na a1? on nije neka lepota, ali ne vidim ni da je nešto drastično ružniji od ostalih superminija.

 

a3 sedan pretposlednje generacije u spojleru. poslednja generacija mi je još lepša. mislim da je glavna stvar što ima relativno skladne linije za razliku od ostalih razvučenih hečbeka.

 

  Hide contents

2018-audi-a3-01-placement-1529947762.jpg

Ma bez frke, ima kolega a2 pa se svaki put setim te gadosti :D

Ovaj izgleda... poželjno. 

Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pusti moću, iz ovog mog iskustva njemci i japanci su ista kategorija pouzdanost iznad estetike, s tim da njemački tm vuku mečka, audi i bmw pa se zato kotiraju za klasu iznad


svi japanci koje sam vozio ili su me vozili(izuzev lexusa i mazde u najvišoj klasi) su mi bili nekako na nivou poluproizvoda(utisak iznutra tzv završne obrade)

 

nemam iskustva sa dužom ekspolatacijom japanaca, ali imam sa enterijerima zbog kojih su svi koje sam ikada ozbiljnije gledao otpali (i su to uglavnom bile mazde, koje cenim). van sportskih modela jedino meni zanimljivo ikada izašlo iz azije su ove nove električne kie i hyundai-i. ioniq 5 je bombona u svakom pogledu.

 

ali moram priznati da nemce ne smatram uopšte pouzdanim. zapravo cenim da će zbog više tehnologije verovatno biti podložniji kvarovima od proseka. ali da su kvalitetniji od ostalih tu uglavnom nema zbora. kvalitetnija završna obrada, veći užitak u vožnji, enterijeri uglavnom nekoliko klasa iznad...pouzdanost je ionako overrated.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment





 
biće da milošu estetika nije primarna, ili se makar ja nadam da nije [emoji99]


Nije, zato sam kupio ovu izuzetno ruznu KIA Ceed




Salu na stranu, pouzdanost pre lepote, a Opeli i Skode svakako nisu lepi automobili, a opet za nase uslove skoro idealni.
f0529a19f2c346bcb9c338e923f9028e.jpg
  • +1 2
Link to comment

saću se outujem i kažem da zapravo vrlo cenim dizajn 1 škode, oktavije i superbovi mi izgledaju odlično godinama...biće da volim te neke oštre linije :unsure:

  • +1 1
Link to comment

iskreno ne može baš ni da se apostrofira dizajn kao njen primarni adut, pouzdanost verovatno

 

 

u poslednjoj kupovini, jedna od opcija je bio i sportage, lebe mekani kakovo razočarenje kad sam seo u isti, nisam imao želju ni da ga upalim, samo da izađem čim prije

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

iskreno ne može baš ni da se apostrofira dizajn kao njen primarni adut, pouzdanost verovatno

 

 

u poslednjoj kupovini, jedna od opcija je bio i sportage, lebe mekani kakovo razočarenje kad sam seo u isti, nisam imao želju ni da ga upalim, samo da izađem čim prije

Ne znam da li svi furaju isti fazon pa oni s nižim paketom opreme stavljaju plastiku koja ne prođe kod dacie ali stvarno je bruka šta možeš videti u vw fiatu reno modelima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...