Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

jedno ne iskljucuje drugo (najozbiljnije)

 

kockica je za drugu namenu (pored toga vozio sam 2 dana silom prilika ponovo fiestu sa 90KS benzincem, zlo mi je od mediokritetstva tih malih benzinskih kola an zeneral

 

ovo je zamena za astru H koja je postala bas nepouzdana, opet me prodala struja pre 2 dana na ulici

Link to comment

lebe mekani kakav kokpit za 7k

 

 

Skoro ko ovaj za manje para  :misko: 

 

Ne sporim za ovaj gore, ali kako su napravili ovog, sada da izađe iz fabrike bio bi konkurentan™.

 

Honda-Civic_EUR_2006_1600x1200_wallpaper

Edited by Mil@n
Link to comment

2010. oko 120k km oglaseno.

ne znam spolja to mi nije bitno, bitno mi je kako je unutra i kako se vozi. duzi je 15cm od ovog sto sada vozim, to mogu da podnesem a taman ce biti vise prostora unutra za bicikle i ostalo.

na slikama deluje OK sem sto je kosmicki ruzna plava boja, mislim da su je birali za kupce iz bugarske moldavije i srbije

nekad sam vozio golfa 4 i to je za svoje vreme bilo dobro avto bez obzira na bosanski imidj, i rado bi se vratio na nesto iz te grupacije a posebno na A4 karavan u izvedbi koja nije za lopove. ako nesto ne kapiram pogresno...

Link to comment

naravno da nisam nista prezupcio niti pomesao generacije. moguce da nam se definicije udobnog razlikuju.

em je kraca u smislu pomeranja sedista, em je uzasno uzak prostor za noge. za po gradu ok, ali posle nekog vremena jako pocinje da iritira.

u pandi recimo ima mnogo vise mesta za vozaca, a to je ipak klasa ispod.

plastiku je smesno porediti, na polu koji je presao 70k nista se ne pomera i ne skripi, bukvalno mimo ogrebotina izgleda kao nov. jedino sto su na oko ruzne obe, al to mi je manje bitno u autu te klase.

i da, uzasna je izolacija u skodi, kao da je nema.

uzasan auto, zaista bih pre uzeo daciju.

Vozia sam ja Fabiu, uzeo sam jer je imala solidan gepek za tu klasu. Ako je na istoj osnovi kao Polo logicno je da ako ima veci gepek ima manje mesta unutra od Pola.  Inace skroz simpaticna kola, nula kvarova za 7 godina. Lep je je Polo, mada su oni stari bas bas ruzni.

Inace video sam sledeca kola, za jedno pet godina, kad dodju polovni, sx4 s-cross.

Link to comment

jasno. nisam otvarao gepek iskreno ni na jednom, a malocas mi je to palo na pamet kad sam prolazio pored jednog poloa.

jebiga, dzaba mi veci gepek, kad ne mogu da udobno sedim. a da je prostor za noge u fabiji uzi osetno, i to stoji.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Skoro ko ovaj za manje para  :misko: 

 

Ne sporim za ovaj gore, ali kako su napravili ovog, sada da izađe iz fabrike bio bi konkurentan™.

 

 

 

Jeste, mada mu kokpit malo vuče na Aiwa mini-linije. Lep je spolja, udoban iznutra, veliki gepek, ali sam podeljen oko tog kokpita. I oko generalnog problema koji su imali sa zadnjom osovinom, ali to se bar da rešiti.

Link to comment

Jeste, mada mu kokpit malo vuče na Aiwa mini-linije. Lep je spolja, udoban iznutra, veliki gepek, ali sam podeljen oko tog kokpita. I oko generalnog problema koji su imali sa zadnjom osovinom, ali to se bar da rešiti.

Svi koji ga imaju ga hvale, ali ja ne mogu da mu oprostim kokpit i menjac.
Link to comment

Jeste, mada mu kokpit malo vuče na Aiwa mini-linije. Lep je spolja, udoban iznutra, veliki gepek, ali sam podeljen oko tog kokpita. I oko generalnog problema koji su imali sa zadnjom osovinom, ali to se bar da rešiti.

 

Majku mu, ne znam šta znači aiwa mini linija, ali ako je nešto učinilo taj auto popularnim osim spoljne linije je kokpit, to je neko univerzalno mišljenje u svim razgovorima oko tog auta... To je dizajn iz 2006 btw.

 

A posle 3000 km voznje mogu samo da kažem - auto je jbno savršenstvo u svakom smislu, meni barem.

Edited by Mil@n
Link to comment

Danas proban Clio,sasvim ok autić,kao i svaki mali benzinac oživi tek od 4000 obrtaja.Generalno može da prođe.Meni se ne sviđaju cajgeri i digitalni pokazivač brzine,mada i to mogu da prežalim još sutra Fiesta da se proba i nadam se do kraja nedelje da uplatim nešto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...