Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

to ćeš kupiti ako si lud.

 

za te pare kupi megana, ovog sto ga zli gli pominje. ili grande punto ili focusa ili eventualno neku astru (premda mrzim opela).

 

ili, buduci da si okoreli hipster, alfu 147. Evo ti jedna za manje od 2k: http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6161726/alfa-romeo-147-16-16v-ts-plin-full

 

imas u zemunu odlican servis za fiat/alfa/lancia - mislim da renne zna adresu i likove tamo.

Link to comment

to ćeš kupiti ako si lud.

 

za te pare kupi megana, ovog sto ga zli gli pominje. ili grande punto ili focusa ili eventualno neku astru (premda mrzim opela).

 

ili, buduci da si okoreli hipster, alfu 147. Evo ti jedna za manje od 2k: http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6161726/alfa-romeo-147-16-16v-ts-plin-full

 

imas u zemunu odlican servis za fiat/alfa/lancia - mislim da renne zna adresu i likove tamo.

svaki vlasnik alfe je sretan dva puta u životu. prvi put kada je kupi, drugi put kada je proda

:fantom:

svaka alfa 15ak godina stara je minimum jednom doživela kliničku smrt

 

grande punto, ili megan su ok izbori

Link to comment

svaki vlasnik alfe je sretan dva puta u životu. prvi put kada je kupi, drugi put kada je proda

:fantom:

svaka alfa 15ak godina stara je minimum jednom doživela kliničku smrt

 

grande punto, ili megan su ok izbori

ma pusti te otrcane fraze. u te alfe idu dobri motori već punih 15 godina. osim toga, kad auto platiš 2000, ne možeš da očekuješ ne znam šta. u svakom slučaju bolje kupiti alfu (ili lancu ipsilon) nego biti jedan od 100000 smorova u raspalom polu/golfu/corsi.

 

moja koleginica vozi baš ovakav 147 - za 2 godine ni dinara uloženog mimo redovnog servisa.

Link to comment

+ što mi vozačko iskustvo govori da u najvećem broju slučajeva po gradu psujem vozače Alfe 147. Izgleda da taj automobil privlači one sa malom kitom i finansijskom nemogućnošću da kupe terenac, pa eto još jednog razloga da ga zaobiđeš.

Link to comment

+ što mi vozačko iskustvo govori da u najvećem broju slučajeva po gradu psujem vozače Alfe 147. Izgleda da taj automobil privlači one sa malom kitom i finansijskom nemogućnošću da kupe terenac, pa eto još jednog razloga da ga zaobiđeš.

da i da onda kupiš klija dizel jer je to najbolje vozilo na svetu.

 

da ne bude zabune, nisam nikad vozio alfu, samo mi idu na qrac beskrajno vozači pola/klija/korse kojima nije dovoljno to što oni voze ta kola, nego moraju svima ostalima da demonstriraju kako je to mudar i racionalan izbor.

Link to comment

nije, moza da se pazari za malo ispod 3 tisuce.

Rece da mu je je max 2700,tesko da za to moze naci nepoplavljen ili nehavarisan auto,mozda grande punto van varijanta?

Edited by Zavrzan
Link to comment

da li sam ja igde napisao da uzme neki od navedenih?

nisi morao, dovoljna je bila mudrost o vlasnicima alfe koji su srecni 2 puta u zivotu, a koju si podrzao. to je taj golf/klio/korsa diskurs. 

Link to comment

Rece da mu je je max 2700,tesko da za to moze naci nepoplavljen ili nehavarisan auto,mozda grande punto van varijanta?

u pravu si, sad vidim da je ovo sto sam ja video sa stranim tablama.

Link to comment

nisi morao, dovoljna je bila mudrost o vlasnicima alfe koji su srecni 2 puta u zivotu, a koju si podrzao. to je taj golf/klio/korsa diskurs. 

 

ja sam naglasio da je reč o Alfi 147 i kroz zajebanciju naveo sopstvenu opservaciju stečenu kroz vozačko iskustvo po Beogradu

 

ovo ostalo ti je besmisleno jer mi je Alfa 156 jedan od najtražih automobila ikada

 

jebiga, slab si sa prepostavkama, mani ih se, znaš da su one majka svakog zajeba.

Link to comment

nikome koga poznajem ne bih preporučio da uzme alfa romea starog 15 godina, eventualno ukoliko je baš zaljubljenik treba da traži neku od vlasnika koji je kupio kao prvo vozilo u srbiji. najveći broj ovih po oglasima su auta uvezena mahom iz italije i prešla su 200-300k km. to nije auto za preporuku, to je auto sa tri točka u železniku™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

nikoga koga poznajem ne bih preporučio da uzme alfa romea starog 15 godina, eventualno ukoliko je baš zaljubljenik treba da traži neku od vlasnika koji je kupio kao prvo vozilo u srbiji. najveći broj ovih po oglasima su auta uvezena mahom iz italije i prešla su 200-300k km. to nije auto za preporuku, to je auto sa tri točka u železniku

covek hoce da plati 2000 za malo vozikanja po gradu. gledao je jebeni daevu laćeti, što će reći da mu poslovična nemačka/japanska pouzdanost i štedljivost nisu baš visoko na listi prioriteta.

 

plus, svaki automobil star 15 godina je sa tri točka u železniku, nema tu velike razlike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...