Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ja bi bego od svakog KO PISE OPIS VELIKIM SLOVIMA I KORISTI MNOSTVO UZVICNIKA!!!!

 

Ja od takvog kupio i ispostavilo se najbolja kupovina ikada. :(

Link to comment

Ma tamo na sajtu ih je preko 50% nepismenih ali na kraju mi je bitno da nadjem solidan auto a preko toga cu preci nekako :D Preko 11-12 litara potrosnje vec ne mogu, mnogo je to bas... a i prodat je, vise nije ni bitno.

Link to comment

 

 

Preko 11-12 litara potrosnje vec ne mogu, mnogo je to bas...

Nikad nećeš voziti pravi auto...

 

Inače, zagledao sam jednu Mazdu RX, stvarno me drma kriza srednjih godina :(

Link to comment

Pa video si sta pise na auto-data sajtu: 

 

Fuel consumption (economy) - urban 11 (12) l/100 km.spacer.gif Fuel consumption (economy) - extra urban 6 (6.6) l/100 km.

 

Doduse, za moju pise 9.6/5.7 a ne trosi po gradu toliko iako keva i ja prelazimo relacije cesto i samo po kilometar-dva, ali sve preko 10 je bas previse. Steta sto je prodat tako brzo, mogao sam bar provozati da vidim kako ide :D

Link to comment

najace da ti zivis u gradu.

 

mada, kod tebe u selu bi trebo i vise da trosi, jebote, svi voze u drugoj iza traktora ili bicikle.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Duvaj ga, pedere, razvijeni smo do jaja. Nema traktora po gradu a bicikliste gazimo pa je i njih sve manje.

Lako je vama, ovde su zasticena vrsta pa je skoro 8 meseci godisnje lovostaj na bicikliste.

Link to comment

ako je pisalo VREDI POGLEDATI !!! onda je ok

 

Svašta napisao, ispostavilo se da je sve istina. Doduše, zahvaljujući forumima, raspitao se o placu i naleteo na sve do jednog super komentara na račun tih likova, dva neka brata. Čak je i prvi vlasnik, žena u pitanju. :D

Link to comment

Nikad nećeš voziti pravi auto...

 

Inače, zagledao sam jednu Mazdu RX, stvarno me drma kriza srednjih godina :(

Odgledaj se, bolje ti je. :lolol:

Link to comment

Odgledaj se, bolje ti je. :lolol:

Što? Prelepi su...

 

Jedino što troše i ulje i benzin, ali nije mi to previše bitno...

 

Gledao sam i cene održavanja, nijenešto strašno...

 

Šta ne znam, osim da imam 300 kilometara puta po kojem mogu da ga vozim u Srbiji(ali od tih 300, 100 prelazim u dva smera nekoliko puta nedeljno)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...