Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

sta da radimo mi koji smo zaljubljeni u mazde, honde pa pomucenog razuma ne mozemo da odaberemo te obicne, standardne :( ima da cekam bez problema :D

covek je lepo napisao sta je njemu vazno i ja sam mu zato preporucio ono sto sam napisao.

 

ja vozim mazdu trenutno, vozio sam i egzoticnijih automobila (pisao gore), ali moji su prioriteti nesto drugaciji od zlijevih, kao i tvoji, ocito. mozda i zato sto mi je uvlavnom nekp drugi (firma) placao servise, gorivo, gume i sve ostalo.

 

da skratim, ako su niski troskovi i lakoca odrzavanja prioritet, kao sto je zli napisao, onda mu je izbor prost kao pasulj - ekonomican benzinac kojeg ima puno u srbiji.

Link to comment

A jebes ga, Adamse, svaki primerak sa oglasa koji mi izgleda dobro se nalazi u Svrljigu, Nisu ili tako negde na 300 kilometara od mene.

 

Inace, meni je ovo trenutno san snova i mogao bih da platim, uklopio bih se nekako (jer sam prosle godine nakockao dosta para i stekao, a mogao sam jos bar hiljadu ustedeti da nisam bahat i glup) ali kontam - koji ce mi kurac ovako nesto kad niti imam neka velika primanja (snalazenje sa strane ne racunam, to je sve nestabilno), niti se lozim nesto na kola i uopste voznju

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6007943/mazda-3

Edited by Zli Gli
Link to comment

covek je lepo napisao sta je njemu vazno i ja sam mu zato preporucio ono sto sam napisao.

 

ja vozim mazdu trenutno, vozio sam i egzoticnijih automobila (pisao gore), ali moji su prioriteti nesto drugaciji od zlijevih, kao i tvoji, ocito. mozda i zato sto mi je uvlavnom nekp drugi (firma) placao servise, gorivo, gume i sve ostalo.

 

da skratim, ako su niski troskovi i lakoca odrzavanja prioritet, kao sto je zli napisao, onda mu je izbor prost kao pasulj - ekonomican benzinac kojeg ima puno u srbiji.

 

ma skapirao sam sve, sve znam, malo se sprdam sa sobom...al dok sam jos mladjan ima da se vodim zaljubljenoscu :D

Link to comment

Od Alfi samo 159 dolazi u obzir, za jedno 17 godina kad budem imao para.

Od Alfi ništa ne dolazi u obzir. Pa valjda želiš da kupiš auto za svoje pare. A i ovo je tema Automobili.

Link to comment

:D Znam o cemu pricas, imali su neki drugovi 158icu i to je bila patnja, jednog sam vise puta vozio u Temerin ili gde vec bese neki poznat servis gde je uzimao delove od po par stotina evra, na koje se cekalo i po mesec dana. Platio ju je 7 000 davno, za par godina ulozio jos 7-8, da bi na kraju morao da doplati 600 za nekog Stila :D Ali lepa je 159, mocno izgleda.

Link to comment

ma skapirao sam sve, sve znam, malo se sprdam sa sobom...al dok sam jos mladjan ima da se vodim zaljubljenoscu :D

Kubrick,

Ljubav je slepa  :cool:

 

Ustvari kad malo bolje razmislim, jedini pravi auto je Mercedes, a sve ostalo su cetvorotockasi :D

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Kubrick,

Ljubav je slepa  :cool:

 

Ustvari kad malo bolje razmislim, jedini pravi auto je Mercedes, a sve ostalo su cetvorotockasi :D

 

Pozdrav,

X500

+1

i to zakljucno sa 124 :fantom:

Link to comment

Kubrick,

Ljubav je slepa  :cool:

 

Ustvari kad malo bolje razmislim, jedini pravi auto je Mercedes, a sve ostalo su cetvorotockasi :D

 

Pozdrav,

X500

 

:Hail:

apsolutna istina

 

+1

i to zakljucno sa 124 :fantom:

urbana legenda kaže da je šef, direktor razvoja na promociji 190ke rekao da auto poput 124ke više neće biti napravljen

:(

Link to comment

Ima li neka kvaka u činjenici da se polovni Mini Cooperi mogu naći za smiješne pare po Evropi?

Zavisi šta su za tebe smešne pare, i koliko godina ima taj polovni Mini Cooper.

Link to comment

Ok, kriva riječ. Nisu smiješne pare nego su povoljne.

Dakle neki rabljeni 2005, 2006 godište se da nabaviti za 3000, 4000 E.

 

http://www.autoscout24.hr/ListGN.aspx?atype=C&mmvmk0=16338&mmvco=1&make=16338&fregfrom=2005&pricefrom=1000&ustate=N%2CU

 

 

Za kupiti kakav rabljeni gradski auto u tom rasponu cijene ovaj definitivno bode u oči.

To su auti koji su novi koštali od 20 000 E pa na više.

To je strmoglavi pad cijene.

Vjerovatno dobiješ srčanu aritmiju kad mu ode koji dio pa ga moraš voditi u servis, to mi je jedino logično objašnjenje.

Edited by Mister No
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...