Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pazi ja nemam pikaso imam manjeg citroena sa hdi motorom medjutim idem sa ljudima koji je imaju. Cene koje si naveo su malo vishe nego sto sam ocekivao i nemoj to bi moralo ici nize. Ne obaziri se na kilometrazu jer to sto gledas nije ispod 200k

medjutim nije problem za te motore. Pre kupovine teraj na dijagnostiku. Za tvoje potrebe cinio bi i c5 karavan, hidraulika je majka

 

Edit kucam na telefonu bez naiocara sa debelim prstima izvinjavam se za greske

 

Thanks jos jednom. Kod mene na ostrvu su cene generalno nesto vise nego u kontinentalnoj Spaniji - manje trziste. S obzirom da sa ostrva nemas gde, sklon sam da verujem relativno malim kilometrazama - ako merim koliko bi ga mi trosili, sigurno ne bismo presli vise od 15 k za godinu, a verovatno oko 10. Zato i racunam da bih mogao da izvucem kolko-tolko pristojnu kintu za njega kad budemo odlazili. Ili da ga prevezemo na kopno pa da ga vozimo jos neku godinu. 

 

Btw, nisam znao da taksisti ganjaju xsaru. Dobra preporuka. :)

Link to comment

Generalno ovde taxisti osim mecke,naravno, rabe sva kola sa fiatovim mjet i jtd motorima i pezocitroen hdi koji ide i u druge (npr tdci kod forda ili mazde). Tu na zapadu kod tebe uljni interval je za hdi 30 hiljada km a veliki srrvis na 180 k. Cena velikkg servisa ovde kod neovlascenog npr je oko 250 _ 300 evara

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vozim auto Hondu Jazz 1.4 EXH, i razmisljam da ga prodam na prolece i kupim nesto novije. Problem koji me muci je da nemam ni predstavu koliko bih mogao da dobijem za mog jazzavca jer po oglasima ima jako malo (ili nimalo) tog modela slicnog godista i dobro mi dosla pomoc kolega forumasa oko procene vrednosti istog.

 

Auto je kupljen u aprilu 2009. kao nov u Delti, i u Delti sve vreme servisiran (uredna knjizica, fiskalni racuni, itd.), ja sam prvi i jedini vlasnik. Motor je 1.4, 100 KS, najjaci paket opreme (ABS, ESP, automatska klima, grejaci u sedistima, grejaci u retrovizorima, elektro preklopivi retrovizori, elektro podizaci napred i nazad, 6 air bagova i isto toliko zvucnika, MP3 CD sa USB ulazom, audio komande na volanu, koza na volanu i menjacu, maglenke napred i pozadi, tempomat, panorama krov, itd.).

 

Presao je 92,000 km, ima sitnija ostecenja na limariji, od tudjih vrata na parkinzima, kamencica, ali nista krupno. Mehanika i elektrika potpuno ispravni.

 

Svaka pomoc je dobrodosla.

Edited by Tosha2EE
Link to comment

 

Vozim auto Hondu Jazz 1.4 EXH, i razmisljam da ga prodam na prolece i kupim nesto novije. Problem koji me muci je da nemam ni predstavu koliko bih mogao da dobijem za mog jazzavca jer po oglasima ima jako malo (ili nimalo) tog modela slicnog godista i dobro mi dosla pomoc kolega forumasa oko procene vrednosti istog.
 
Auto je kupljen u aprilu 2009. kao nov u Delti, i u Delti sve vreme servisiran (uredna knjizica, fiskalni racuni, itd.), ja sam prvi i jedini vlasnik. Motor je 1.4, 100 KS, najjaci paket opreme (ABS, ESP, automatska klima, grejaci u sedistima, grejaci u retrovizorima, elektro preklopivi retrovizori, elektro podizaci napred i nazad, 6 air bagova i isto toliko zvucnika, MP3 CD sa USB ulazom, audio komande na volanu, koza na volanu i menjacu, maglenke napred i pozadi, tempomat, panorama krov, itd.).
 
Presao je 92,000 km, ima sitnija ostecenja na limariji, od tudjih vrata na parkinzima, kamencica, ali nista krupno. Mehanika i elektrika potpuno ispravni.
 
Svaka pomoc je dobrodosla.

 

500-600€ da dobiješ i da budeš srećan. Evo, ja ću ti dati 1000, da ti učinim.

Link to comment

Nije ilija vozio rivu karavan, ne bi tako pričo,

'84, trula višnja, pre dve godine ubacio novi motor i stavio prednje gume ko nove, šara 4mm. Od tad vozim nedeljom do pijace i kad teram prasiće za bozić (kupio ja drugu ali limuzina jbg). Ko čaša!
Javi se tošo da pravimo kombinaciju.

Edited by Ruxin
Link to comment

Шта зајебавате човека, узми цену за неки швапски 1,4 па дигни за 10% (хонда је на цени), па пођи од тога. Сад имаш позитивна бројања, први власник, Делта, ово, оно, фискални рачуни ( :Jova: ), и то ти је то.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...