Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

čestitke kapetane, deluje da si pazario dobar prevoz. nego kako je tekla misao da umesto stila, 307, i sličnih modela pazariš C2 ???

Link to comment
čestitke kapetane, deluje da si pazario dobar prevoz. nego kako je tekla misao da umesto stila, 307, i sličnih modela pazariš C2 ???
Misao je tekla fluidno..I ono drugo iz prve varijante je igralo, ali nisam našao neki dobar, osim lagune na potu ka Kragujevcu. I u Čačku honda. Ovaj mi se dopao, u stvari prvi put u ovoj nabavci nisam imao čvrstu ideju šta meni uopšte treba, video sam ovaj očuvan i jezik mi ispao da ga oližem. Sad, videćemo vremenom skrivene mane, ali s tim sam se pomirio, tako to ide kod polovnjaka uvek. Baš sam rekao ženi pre polaska, videćeš uzeću nešto deseto. Tako i bi.
Link to comment
daj reklamu bre. koja konkretna banka i koji konkretan plac?
kredi agrikol izgleda radi sa masom placeva po ns, a i neki kod šapca su mi spominjali.nego ti beše imaš kolta? kak si zadovoljan?ovaj sam merkaohttp://www.polovniautomobili.com/oglas3218785/mitsubishi_colt_12_cz3/
Link to comment
Pa gde baš Citroen...mada, to je onaj što nema ništa pa mu ni nema elektronike koja svaki čas riknjava...
Ma gde bre nema, ima svašta ko mator.Još jedan x file detalj - u povratku, u stresu da me ne uhvate bez tablice, odjednom je niotkud u mrak iskliznula ispred mene ajkula citroen DS 21, da mirno i bezbedno sprovede mlađeg brata do kuće, i tako smo zajedno išli i ušli u Beograd. Valjda je došao dan da i ja uđem u taj suludi krug obožavaoca metalnih origamija
eto živ primer da ima ljudi koji užiaju u malim automobilima :) čestitam i nek dugo služi!
Hvala, hvala! Još kad stavim belu pudlicu pozadi da se rakomoti.. Edited by kapetanm
Link to comment
kredi agrikol izgleda radi sa masom placeva po ns, a i neki kod šapca su mi spominjali.nego ti beše imaš kolta? kak si zadovoljan?ovaj sam merkaohttp://www.polovniau...hi_colt_12_cz3/
daj pitaj kod kojih tacno, zanima me, posto i ja imam racun u CA, ali mi nisu pominjali te varijante. da nemaju mozda dil sa placem automoda? nemam kolta, imam spacestara, dizela, 2002, i vrlo sam zadovoljan. mogu pitati majstora, radio je u velautu, dok su oni jos zastupali mitsubishi...
Link to comment
Pa gde baš Citroen...mada, to je onaj što nema ništa pa mu ni nema elektronike koja svaki čas riknjava...
A šta fali citroenu? Citroen je kvalitetan auto, ja obožavam recimo C5 :Hail: i xsare karavan, limuzina i kupe su mi gotivne sa odličnim hdi motorom, htedoh da kupim jedan takav, ali su sve bili u lošijem stanju...i C2 je super za ljude koji vole manje automobile.Još jednom sve čestitke kapetane, po opisu mi se čini da si kupio odličan auto za relativno male pare, želim ti da te služi još barem 30 godina a posle ćemo da vidimo :thumbsup: Edited by BlackGeorge
Link to comment
A šta fali citroenu? Citroen je kvalitetan auto, ja obožavam recimo C5 :Hail: i xsare karavan, limuzina i kupe su mi gotivne sa odličnim hdi motorom, htedoh da kupim jedan takav, ali su sve bili u lošijem stanju...i C2 je super za ljude koji vole manje automobile.Još jednom sve čestitke kapetane, po opisu mi se čini da si kupio odličan auto za relativno male pare, želim ti da te služi još barem 30 godina a posle ćemo da vidimo :thumbsup:
Hvala, hvala. biće valjda dobar. Uzgred i ja volim velike automobile nikad nisam imao mali, ali malo promene ne škodi.
Link to comment

Ovaj plac izgleda nudi taj Seoski Kredit paket sa 0% kamate, za do 3000 evra. Ne znam da li je to to što vam treba, ali nije nemoguće. Tako vidim da im piše u oglasima.

SPECIJALNA PONUDA u saradnji sa Crédit Agricole Srbija: AUTO KREDIT SA 0% KAMATE Iznos kredita: do 3.000 EUR Period otplate kredita: 36 meseci
Link to comment
si cimao đoka?
iscimo sam đoku, al ne znam kakve to ima veze s temom :mellow:on mi reče da rade sa carusom, al mi i u PJ rekoše da rada sa CA.
Link to comment
iscimo sam đoku, al ne znam kakve to ima veze s temom :mellow:on mi reče da rade sa carusom, al mi i u PJ rekoše da rada sa CA.
jeste, evo penko ušao u trag šapčanima!teo sam da editujem Edited by nisam ja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...