Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Šabac ne treba gledati kao celinu imaš krševa ali ima i onih koji su ušli u pare i prodaju ozbiljne automobile na placevima čija je vrednost stotine hiljada evra.

Link to comment

ložili me danas u banci jednoj da uzmem fiću nacioanlea, al nemam tolku potrebu za autom, treba mi nešto a----b što mi neće biti žao kada ga izgrebu na parkingu. takođe mi rekoše da imaju s nekim placevima dil za beskamatni kred do tri soma. jel ovo neka ekskluziva il svaki plac ima banku koja nudi ovako nešto?tema je malo zamrla, a ni ja se nisam pretrgo od traženja.

Link to comment
Šabac ne treba gledati kao celinu imaš krševa ali ima i onih koji su ušli u pare i prodaju ozbiljne automobile na placevima čija je vrednost stotine hiljada evra.
kad si već tu, jel ovaj vektor taj™ plac? :D Edited by nisam ja
Link to comment

Verovatno, ali ja se uvek štrecnem, refleks valjda. Sad i nije takva anarhija kao nekad.edit. Ja ću možda sutra kupiti neki jeftini avto, ali pojma nemam kakav, mali, srednji, veliki, imam nekoliko favorita, a jako malo para, osećam da ću uzeti nešto sasvim neočekivano i zajebati se kao uvek

Edited by kapetanm
Link to comment

Ne znam za ovog vektora, bio sam par puta u Šapcu, daleko od toga da znam kako se zovu placevi, ali definitivno sam zinuo od čuda u pozitivnom smislu kada sam video neke placeve. Ozbiljni igrači napravili firme, logično da su i banke počele da ih prate, nikakva ekskluziva.

Link to comment
osećam da ću uzeti nešto sasvim neočekivano i zajebati se kao uvek
:Dsviđa mi se konceptma u ovoj konkretnoj banci pominjali saradnju sa nekim placem u šapcu...nvm
Link to comment

Šapčani su toliko povoljni da to prosto niko ne veruje da nije slupavano ili kradeno. Možda i nije, ali jebiga. Šverceri su to stari, reputacija ih prati još od staaaare kraljevine kada se tu sivotrgovalo sa Austrougarskom...

Link to comment

Pre nego što sam kupio mog Kia Carensa našao sam sigurno jedno 10 automobila koje bih išao odmah da vidim, vizuelno preko fotki prelepi. E sad, da li je sreća ili nesreća što nikada nisam imao vremena da se iscimam van Beograda da ih i vidim, vrag će ga znati -_-

Link to comment
edit. Ja ću možda sutra kupiti neki jeftini avto, ali pojma nemam kakav, mali, srednji, veliki, imam nekoliko favorita, a jako malo para, osećam da ću uzeti nešto sasvim neočekivano i zajebati se kao uvek
Kao što rekoh, pikirao sam u Kragujevcu nekog pežoa 307, možda alfu ili stila. Produžio sam za Čačak i počeo da divljam sa hondama, lagunama i pikasoima. Na kraju, eto iznenađenja:Citroen_C2_blau_vl_zps06a06122.jpgNije ovaj al je sličan, nisam imao aparat sa sobom. 1,4 HDI. Kako me zasvrbelo, a bilo je popodne, probne tablice nisu se izdavale. Seo sam i bez istih, drhtureći kroz okolišne puteve, Rudnik, Topola, Kumodraž, i evo ga u dvorištu. Oko 3,8-4 lit prosek, a i dobra pečenjara u Čačku..
Link to comment
:Dsviđa mi se konceptma u ovoj konkretnoj banci pominjali saradnju sa nekim placem u šapcu...nvm
daj reklamu bre. koja konkretna banka i koji konkretan plac?
Link to comment
Kao što rekoh, pikirao sam u Kragujevcu nekog pežoa 307, možda alfu ili stila. Produžio sam za Čačak i počeo da divljam sa hondama, lagunama i pikasoima. Na kraju, eto iznenađenja:Citroen_C2_blau_vl_zps06a06122.jpgNije ovaj al je sličan, nisam imao aparat sa sobom. 1,4 HDI. Kako me zasvrbelo, a bilo je popodne, probne tablice nisu se izdavale. Seo sam i bez istih, drhtureći kroz okolišne puteve, Rudnik, Topola, Kumodraž, i evo ga u dvorištu. Oko 3,8-4 lit prosek, a i dobra pečenjara u Čačku..
Čestitam! :thumbsup: Ja lično volim citroen a C2 je uvek dobar izbor za taj segment ako je očuvan. Koje je godište i koliko je koštao? Koliko je prešao, kakve su mu gume, klima?abs?, kakav je volan (izlizan ili ne?), enterijer, kočnice, jel sa placa ili private, jel iz italije, holandije...? Kaži nam nešto o njemu. :) Edited by BlackGeorge
Link to comment
Čestitam! :thumbsup: Ja lično volim citroen a C2 je uvek dobar izbor za taj segment ako je očuvan. Koje je godište i koliko je koštao? Koliko je prešao, kakve su mu gume, klima?abs?, kakav je volan (izlizan ili ne?), enterijer, kočnice, jel sa placa ili private, jel iz italije, holandije...? Kaži nam nešto o njemu. :)
2004 god, 122 hiljade, 2800 keša (početna 3100), ali kad sam mahnuo parama spuštali smo sto po sto. Gume gudrič, nove, klima, abs, fabrički cd radio sa komandama na ručici za brisače, u autu miriše na novo, jbt, nije se ni pušilo (dok ja nisam ušao). Iz Italije je. U onom AAMS-u sam uradio tehnički, oni u radili subotom. Tu smo izgubili silno vreme, jer nije mogao da očita broj motora zadnje tri cifre, hteo je da pređe preko toga, ali ja nisam. Naime, taj broj je na bloku zavučen duboko, duboko ispod merača ulja i bio je malo prevučen oksidom. U toj tesnoći nije mogao da provuče ruku da očisti. Na kraju nađosmo majstora koji je skinuo merač i to obavismo. Iskoristio sam i gledao malo odozdo, sve suvo, stegnuto, pa valjda je dobro. Tad sam već bio malo umoran i mamuran (od pečenjare), i više ništa nismo gledali. Onda je sledio period napetosti vožnje bez tablica. Bio sam ztalepljen branik uz branik otpozadi za kola prijatelja da se ne vidi reklamna tabla umesto tablice, a čak, umesto nalepnice, zalepio sam žvakom vizitkartu na to mesto da izdaleka zavara, ako treba ;)Auto ima neviđen dizajn iznutra, udoban je, sve na svom mestu, prekrasna boja enterijera u skladu sa spoljnom, nema više nemačke sive hladnoće na koju sam navikao. Ionako se sad samo žena i ja vozikamo po gradu, mada i na ovom putu se dobro pokazao, udoban, guta krivine, 75 konja na malu kilažu, a troši kao upaljač. Cenim da neću imati većih izdataka nego za busplus dnevno. Zadnji poklopac gepeka se otvara iz dva dela, donji skroz u ravni poda i možeš ladno da staviš teret da štrči. I to su za sad utisci.edit: ima klima, ali meni je u sumrak bilo malo hladno, ne znam kako radi Edited by kapetanm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...