Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

čudi me da se niko nije požalio na zamenu sijalica, kod clio-a je teška, ako niste hobit, kod megana još gora treba skinuti točak jer se farovima pristupa kroz blatobran :lolol:- najvažnija stvar je zapamtiti pin kod za radio ako zamenite akumulator ako zaboravite u servisu će vam pomoći za 20-tak €
pa majstor će da menja sijalicu valjda, neće korisnik-vozač. A za pin vredi manje-više kod svih modela, to je normalno
Link to comment
precenio sam te, istina, mislim da je srce mnogo visoko za tebe. mozes da me ujedas nize :fantom:
Nemoj bre da si na kraj srca odnosno na kraj toga niže. Tvrdim samo da komfor za Švarcenegera i Majkl Džej Foksa mogu biti dve sasvim različite stvari. To što sam naveo da si ti vitak bi neko doživeo kao kompliment. Na primer, pošto je 80% mog parkiranja na ulici u mom kraju, gde su kaldrma i visoki ivičnjaci, meni u komfor spada i to da se "visoko sedi". U suprotnom moram prvo da otvorim vrata dokle može od pločnika, sednem na pločnik pored kola i onda se prebacim na sedište koje mu dođe skoro u istoj ravni. Sve je lako dok si mlad, ali nakon nekog vremena odoše leđa kod takvog ulaženja/izlaženja iz kola. Tebi takva stavka verovatno ne figurira kao deo komfora.
Link to comment

e jbg Bato, na komfor ne igra ulogu samo velicina auta, vec kako je iskoriscen prostor unutra (MINI je klasican primer), ugao pod kojim se otvaraju vrata, tvrda ili mekana ogibljenja, utegnutost sasije, duzina, visina i kvalitet sedista, (ne)klaustrofobicni enterijer i pitaj boga sta vec.ja ti i dalje tvrdim da se u ovom mom krsu od 18 leta sedi bolje nego u gomili novih automobila iste klase. da je samo moje misljenje, sam bi sebi rekao, ajd' ne seri vise. licno me zabole kako izgleda spolja.

Link to comment
skoro sam gledao neko uporedjivanje, pa kaze tip: ' nikako mi ne ide u glavu, kako Mazda 3 kao veci auto ima manje mesta za putnike i prtljag od Golfa?
ne brini zato mazda 2 ima vise mesta napred nego astra H, narocito na vozackom mestu
Link to comment
ne brini zato mazda 2 ima vise mesta napred nego astra H, narocito na vozackom mestu
pa da, mislim nisam nikad seo u tu mazdu, verujem ti, velicina auta uglavnom ne igra presudnu ulogu kod komfora.
Link to comment

clio je mali gradski aftić ali sa 1.5dci motorom je ravan sedmici na lotou, ko to ubode i kome odgovara tako mali avto, taj je završio priču za vek i vekova. troši 5,5L na 100, nema značajnih kvarova i boljki. mali servis, veliki servis, nafta i teraj

Link to comment
e jbg Bato, na komfor ne igra ulogu samo velicina auta, vec kako je iskoriscen prostor unutra (MINI je klasican primer), ugao pod kojim se otvaraju vrata, tvrda ili mekana ogibljenja, utegnutost sasije, duzina, visina i kvalitet sedista, (ne)klaustrofobicni enterijer i pitaj boga sta vec.ja ti i dalje tvrdim da se u ovom mom krsu od 18 leta sedi bolje nego u gomili novih automobila iste klase. da je samo moje misljenje, sam bi sebi rekao, ajd' ne seri vise. licno me zabole kako izgleda spolja.
Nakon što ga ja svojim dupetom razgazim, u svakom će se nakon godinu dana odlično sedeti :lol: Edited by Razzmatazz
Link to comment
čudi me da se niko nije požalio na zamenu sijalica, kod clio-a je teška, ako niste hobit, kod megana još gora treba skinuti točak jer se farovima pristupa kroz blatobran :lolol:- najvažnija stvar je zapamtiti pin kod za radio ako zamenite akumulator ako zaboravite u servisu će vam pomoći za 20-tak €
plus zilionMislim da samo Ivo Pogorelic moze da zameni sijalicu na Meganu bez skidanja fara. Ja licno nikad nisam uspeo sa ovim mojim krompirima od prstiju, vec uvaljujem ortacima da mi promene.
Link to comment
čudi me da se niko nije požalio na zamenu sijalica, kod clio-a je teška, ako niste hobit, kod megana još gora treba skinuti točak jer se farovima pristupa kroz blatobran :lolol:- najvažnija stvar je zapamtiti pin kod za radio ako zamenite akumulator ako zaboravite u servisu će vam pomoći za 20-tak €
Pa i nije toliko kada ti objasne, jeste da radiš na neviđeno ali nije tolika drama. Pričam naravno o prednjim farovima. Za Megana znam da je zajebanije ali i tu može bez skidanja točka (ali da je zajebano, zajebano je).I ovo za PIN se slažem :lol:
Link to comment
pa jbg, kad to sve pise na saobracajnoj:)naravno, nije garancija da je dobar komad al mu je istorija koriscenja dobra.ipak, totalni uvid u stanje cu videti kad ode na veliki servis..za sad mi je samo na terenu uradjen samo preventivni pregled pokretnom kompj.dijagnostikom i proban od strane 2 drugara kako zvuci, zagledan itd..spustila sam cenu bas podostaodoh s topika, fala bogu zavrsih avanturu o kupovini, a vi se nadkupujte dalje, svima sretno s kupovinom:)
Na kom sajtu si proverila istoriju po broju karoserije?
Link to comment
Na kom sajtu si proverila istoriju po broju karoserije?
npr ovde i dobila ovo:

 

ima jos par sajtova s jos vise detala, npr na jednom pise da je fabricki proizveden 3.4.2004., ovde ima samo mesec i godina.mada ja nisam morala proveravati godiste jer nije moglo biti lazirano da je mladji jer od te godine prave ovaj modela istoriju vlasnistva sam imala na saobracajnoj dozvoli vozila (obican A4 papir na kojem su kucani podaci), na njoj pise sve u detalje ko je kupio i kad registrovao (jul 2004), s imenom, mestom i datumom rodjenja, adresom,pa promena vlasnistva, kad, gde, s nazivom placa kojem jeostavio lanciu (izguglala ga lako)pa promena vlasnistva s novom vlasnicom koja ga je kupila, njenim imenom,podacima i na kraju. nasla je naFBui promena vlasnistva opet tj plac gde ga ona ostavila i s kojeg je i kupljen, ima isto napisan naziv placa i izguglala sam i njega lakosve je u perudji

Edited by InvisibleLight
Link to comment
ajd okači i te druge sajtove ako na njima mogu da se proveravaju i drugi modeli i proizvodjači
ima 5-6 linkova al jbg to vazi samo za fiat/alfa/lancia i to je..hm..nelegalno,recimo piratski online program koji se inace placa ili trazis potvrdu od talijnske poicije da je izda, cekas i platisima i ovo o proveri da li je 'cist', to jel, vazi za sve:http://www.stolencars24.eu/kakogod, svaki detktviski online rad pri kupovini auta (provere preko broja sasije i vlasnicke istorije) nije na odmet..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...