Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Kaj znam, ne vidim nijedan baš legit dokaz da je noga dignuta, a da je lopta još u ruci. Na stranu što mi je rukomet sport gde su pravila uvek nešto rastegljiva, od pasivnog napada, preko uskakanja u šesterac gde je često evidentno da se igrač nije potpuno rešio lopte pre kontakta sa podlogom. Tako možda i ovo nije too big of a deal, ako mu je noga bila dignuta tipa 0.1 sekundu pre ispuštanja lopte, a ni za to još nisam video konkretan dokaz.

Link to comment

Ne znam pravila rukometa toliko i generalno su grozno fleksibilna ali mislim da su Svedjani par puta osteceni u zadnjih minut, dva. I realno je da je podigao stajnu nogu, previse se izvio u stranu. 

Link to comment

haha rukomet, priča se o tome da li je neko oštećen

 

pa to i vaterpolo su dve najgroznija sporta kada je u pitanju mož da bidne al ne mora da znači

 

go je strava, leđendaran istog trenutka a to što je neregularan će ga samo dodatno uzvisiti u istoriji, kao maradonin mano de dios

  • +1 3
Link to comment

ma ovo nije ni blizu, golim okom se vidi da je skočio i tek onda bacio loptu. levom nogom stoji na ovoj crnoj reklami, onda se odbacio u stranu i tek onda zamahnuo

 

HHG3x-Idw0-Kt13xklv8-VT9s-Bg2y-AK8-Us-Tp

 

rukomet je među prvima uveo gledanje snimka, ne znam šta su ovde gledali i da li su gledali, kad nisu videli ovo

 

 

Edited by levi
  • +1 2
Link to comment

Bila je i situacija minut ili dva pre toga, lopta od Nemca ide u aut, sudije sviraju aut za Nemce, oni is tog napada smanjuju na -1 ili -2, sad i ne mogu tacno da se setim

Link to comment

Krenulo finale 

 

Dok se mi spremamo za dvomeč sa špancima jer nismo mogli protiv CG da izvučemo makar remi 

 

Sad vidim da se svetsko igra  Hrvatskoj ,tako da je dobro,koji će nam to ,manje cimanja 

Edited by Fakundo Sava
Link to comment

Sad probajte da zamislite da nekad neki srpski rukometas u ovoj situaciji ukljuci mozak i spusti na pikera, ko francuz.. igramo ko sivonje, luzerski mentalitet na stranu.

 

edit: i probajte da se setite da li ste ikada videli da neko nas isprati svog saigraca da ovaj moze da mu pusti produzeni pas iz faula… a ovde na obe strane 30% takvih golova, koriste ljudi mozak, prave prednost u napadu…

Edited by Guuundogan
Link to comment
  • 3 weeks later...

Šteta što je Voša pukla danas. Moglo je bolje. 

Sedmerci, povrede...pobediše Švajcarski daveži.

 

Sad su šanse za prolaz minimalne.

 

Metaloplastika bi mogla u 1/4 kupa Evrope.

  • +1 1
Link to comment

Metaloplastika izgubila 30:28 i ispala. Vodili su 4 razlike na poluvremenu, Islanđani mnogo brži i pokretljiviji. Šteta nije bilo nedostižno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...