Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Slavko Goluža: Srbija je favorit"Favorit je danas Srbija, a ne mi. Zato što ona nema što izgubiti u toj utakmici i igrat će opušteno. Eto, zato je Srbija favorit. Znam da će protiv nas igrati drugačije u obrani i spreman sam na to. Moramo u napadu igrati disciplinirano. Naša kvaliteta bi na kraju trebala izaći na vidjelo", izjavio je izbornik te otvoreno poručio: "Igrat ćemo obranu 6:0, i to cijelu utakmicu. Imaju oni sjajne pucače, ali imamo mi i sjajan i visok blok. Nije mi jasno kako su Srbi puštali Hansena da šutira bez kontakta. Kod nas to neće proći", zaključio je Goluža.

Link to comment

Ma ne kenja uopste..mi smo sve vreme krili nasu pravu igru kako bi iznenadili Hrvate. kao da ga je Ciro ucio da prvo pohvali i nakiti protivnike i samim tim obezbedi sebi alibi u slucaju poraza. Inace,naravno da Srbija ovde nema sanse,ubedjen sam da ce Hrvati ako samo osete koliko smo slabi i spori,pojuriti dvocifrenu razliku.

Link to comment
Slavko Goluža: Srbija je favorit"Favorit je danas Srbija, a ne mi. Zato što ona nema što izgubiti u toj utakmici i igrat će opušteno. Eto, zato je Srbija favorit. Znam da će protiv nas igrati drugačije u obrani i spreman sam na to. Moramo u napadu igrati disciplinirano. Naša kvaliteta bi na kraju trebala izaći na vidjelo", izjavio je izbornik te otvoreno poručio: "Igrat ćemo obranu 6:0, i to cijelu utakmicu. Imaju oni sjajne pucače, ali imamo mi i sjajan i visok blok. Nije mi jasno kako su Srbi puštali Hansena da šutira bez kontakta. Kod nas to neće proći", zaključio je Goluža.
ako je onaj intervju vukovica bio za :isuse: , ovaj goluzin je za :isuse: :isuse:
Link to comment
Selektor Srbije se nada da se Hrvatska neće braniti zonom 3-2-1.
Igrat ćemo obranu 6:0, i to cijelu utakmicu.
Lukavi Goluza prozreo je lukavi boldrikovski Vukovicev plan. :lol: Edited by Nesh
Link to comment

Verovatno ce nas pobediti(osim ako nam golmani i bekovi ne polude), ali tesko da ce doci do nabijanja. Ako ga i bude, bice nesto pred kraj. Hrvati su bolji, ali su i promenili malo ekipu, nisu bas masinerija kakva su bili.

Link to comment

Secam se Tunisa, tad smo igrali muski celo prvenstvo, sa ona dva crnogorska drveta u odbrani. A imali smo i srednjeg beka, najboljeg pivota na prvenstvu, i par krila koja su makar imala talenat, iako nisu previse koriscena. Igrali smo ruzno, ali smo uvek bili kompetitivni. Razlika moze da bude samo veca, Hrvatska je jos uvek pri svetskom vrhu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...