Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Nisam verovala da ću reklamirati cigare :D . Imaš na uglu Knjeginje Zorke i Bulevara oslobođenja ( bivša Bulevar JNA ) na mestu gde je nekad bila kafana Orač ( tu je i trebalo da bude vraćena, ali nije ), a sad poslovna zgrada, pa u prizemlju. Možeš da duvaniš i piješ viskić™ sa društvom.
I da popijes rum sa Kube. Biznis drzi gospodin sa zivopisnim nadimkom Struja.
Link to comment
I da popijes rum sa Kube. Biznis drzi gospodin sa zivopisnim nadimkom Struja.
a i rade mu neke sojke za koje nisam siguran da su samo prodavacice. svasta se pricalo. cisto ako te hedonizam potera do samog kraja. ;)
Link to comment
Hvala svima na preporukama. Na kraju sam izabrao najblizu (La Casa Del Habano) i tamo kupio cutter i 1 malu Montecristo da dopunim kontigent Cohiba iz duty free shopa. Druge 2 cu da overim ako budem imao vremena. Cene su veoma povoljne :)
Link to comment
a i rade mu neke sojke za koje nisam siguran da su samo prodavacice. svasta se pricalo. cisto ako te hedonizam potera do samog kraja. ;)
Mhm. Struju još nekako mogu i da zamislim kako nakon popušenog tompusa 'vata za dupe prodavačicu ( i zadržava se na tome), ali Zdravka Brkića zaista ne mogu, ma koliko ga priterao hedonizam.
Link to comment

treba mi da nađem putem interneta gde u kanadi i americi ima da se kupe slušni aparati... a ne znam ni kako se to kaže na engleskom.jel može neko da mi pomogne, makar sa tim engleskim?unapred zahvalna

Link to comment

hearing aid? Ali ne možeš da kupiš pošto se pravi otisak ušnog kanala pacijenta, za svakog se pravi individualno. Osim ako nećeš da kupuješ eksterni aparat, a to bolje kupi ovde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...