Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

trazim: sovjetske postere u visokoj rezoluciji (da mou da se stampaju u A2 formatu)wub.giftrazim i poster lajsne. gde to ima?

Edited by vasudeva418
Link to comment
trazim: sovjetske postere u visokoj rezoluciji (da mou da se stampaju u A2 formatu)wub.gif
najveća rezolucija koju sam našao na netu je ~1200x800, ako si malo tražio verovatno si i sam to našao.. mislim da to nije dovoljno za A2 ali ništa te ne košta da probaš (dobro, košta te 100-200 dinara da odštampaš). Edited by Baba Ji
Link to comment

Ima li u Beogradu neki dobar cigar shop gde mogu da se kupe kubanske cigare, takodje i cigar cutter (ona seckalica kojom otfikaris vrh pre konzumiranja)?

Link to comment
Ima li u Beogradu neki dobar cigar shop gde mogu da se kupe kubanske cigare, takodje i cigar cutter (ona seckalica kojom otfikaris vrh pre konzumiranja)?
ti se reshio majku da sekirash ^_^
Link to comment
Ima li u Beogradu neki dobar cigar shop gde mogu da se kupe kubanske cigare, takodje i cigar cutter (ona seckalica kojom otfikaris vrh pre konzumiranja)?
ima tamo gde je bio i pre 15 godina :D u prolazu između kneza i čika ljubine. ima svašta za duvandžije pa možda i ovo što tražiš.ima i ovo Edited by slepa živana
Link to comment

Nisam verovala da ću reklamirati cigare :D . Imaš na uglu Knjeginje Zorke i Bulevara oslobođenja ( bivša Bulevar JNA ) na mestu gde je nekad bila kafana Orač ( tu je i trebalo da bude vraćena, ali nije ), a sad poslovna zgrada, pa u prizemlju. Možeš da duvaniš i piješ viskić sa društvom.http://www.julieta.biz/body.htmlOva u Kralja Milana je klasična prodavnica i imaju i pribor za otfikaravanje .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...