Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Još jedno pitanje - Reciklaža kompjutera, printera, monitora i ostale opreme u Beogradu? Imam neku opremu u kancelariji, a niko neće da mi pomogne da je se otarasim, pa rekoh da pitam za reciklažu. Ukoliko znate nekoga ko ima potrebu za monitorima od 17inča, laser i inkjet printerima, tonerima... nek se javi na pm.
ja znam za njih. nalaze se u pancevu.
Link to comment
Još jedno pitanje - Reciklaža kompjutera, printera, monitora i ostale opreme u Beogradu? Imam neku opremu u kancelariji, a niko neće da mi pomogne da je se otarasim, pa rekoh da pitam za reciklažu. Ukoliko znate nekoga ko ima potrebu za monitorima od 17inča, laser i inkjet printerima, tonerima... nek se javi na pm.
Pored ove što je pomenula marianne ima još jedna firma u Višnjici. Ali...Da bi reciklirao elektronsku opremu moraš da platiš neku sumu firmi koja radi reciklažu. A potpuno besplatno je da je rkneš u neki kontejner. Srbija...
Link to comment
Jedino da odem u bivsu firmu, ali treba da odstampam nesto za posao... Potrosio se toner u najgorem trenutku.E da, ako neko zna stolara, nek preporuci Popinsu :-)
kod mene na poslu. đe ćeš centrije?
Link to comment
Pored ove što je pomenula marianne ima još jedna firma u Višnjici. Ali...Da bi reciklirao elektronsku opremu moraš da platiš neku sumu firmi koja radi reciklažu. A potpuno besplatno je da je rkneš u neki kontejner. Srbija...
kontaktirao sam ove iz visnjice, uskoro cu i ove iz panceva, tj. omoljice. oni su mi zanimljiviji, jer ostavljaju mogucnost da ono sto moze da se sredi daju nekome kome oprema treba. Plus, ne naplacuju nista neprofitnim centrima, sto je do yaya.... :-)
Link to comment
Hvala! Mada, daleko sam od Central European University, a ovde nikako da nadjem... moracu da nadjem ljude iz VIN-a nekako ili nekoga ko je patoloski snimao tv program tih godina :-)
Pa i mislio sam da pojuris ove iz VIN-a, a podatke ti poslah jer sumnjam da im je arhiva tako sredjena da znaju gde se sta nalazi. Mogla bi i Mreza nesto imati, ali sam skoro siguran da je to loseg kvaliteta.
Link to comment
Pitam u ime MaryPoppins:potreban je vodoinstalater, dobar i povoljan.pojavljivanje u bibliji nije uslov.
:lolol: ladno sam zato pošla vamo i kad videh tvoj nick znala sam šta saopštavaš! sreća tvoja pa mi je javilo na vreme inače bi se ovde sad šlogirala na mestu. Edited by MaryPoppins
Link to comment

Želim da kupim neki originalan poklon za rodjendan. Ima li neka prodavnica džidža bidža gde ima nešto nesvakidašnje? Ne znam ni sam šta tražim, jednostavno, želeo bih da poklon ne bude kalsika, već nešto što neće biti idućeg dana ubačeno u komodu i zaboravljeno zanavijek. Konstruktivni predlozi su dobrodošli.

Link to comment
gde ima da se kupi/kako se zove ona plastična kapsula u koju arhitekte pakuju nacrte
Mislim da ima u Narodnog fronta kod Raška.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...