Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

takodje, radio beograd 2 je osamdesetih emitovao "paukovu mrezu", oko 18h.ne pade mi ranije na pamet da pitam, a vec par godina u potrazi...
Paukova mrez, mreza, mrezaIgre misterije i fantastike..Nekada je islo na prvom programu nedeljom u 23,00 a posle na drugom utorkom u 18,32Nekada sam imao par epizoda na kasetama...
Link to comment
posle na drugom utorkom u 18,32
i sad se to emituje u tom istom terminu. ali ne znam u kojoj formi (staroj/novoj?).sad baš konsultovao gugl - kaže na apišeru i jutjubu se ježeva kućica može naći u onoj kratkoj muzičkoj formi od petnaestak minuta. hrvatska verzija je u pitanju. a te verzije se i samo sećam. :unsure:imasmo po kile takvih singlića, sve to ode u džubre... Edited by Malkmus
Link to comment
hvala :)nisam dobro formulisala pitanje. koncert je u parizu, ja sam u srbiji :)
pogledaj na last.fm events za taj koncert, obicno stave link za kupovinu karata.
Link to comment

vi meni ovo namerno radite! pričate o meni nebitnim (dakle nebitnim) stvarima, dočim:

treba mi stolar. dobar. i povoljan.
<_<
Link to comment

ja sam siguran da sam samo jedan od stotinu kavaljera sa foruma koji je poslao PM Popinsovoj sa telefonom povoljnog i dobrog stolara

Link to comment
VIN Video Weekly, No. 11/VIN Video nedeljnik, broj 11 16-Apr-1994This edition features: 1. "Rizik istine" by Milica Kovačić - Accreditations revoked to CNN and AFP correspondents in Yugoslavia. Vojislav Šešelj and Zoran Đinđić interviewed on that. 2. "Između egzila i azila" by Gordana Suša - On 350.000 mostly young emigrants from Yugoslavia, who left it since the war begun. Lordan Zafranović, Vidosav Stevanović, Predrag Matvejević, Ivan Đurić interviewed...ako cuvaju arhivu
Hvala! Mada, daleko sam od Central European University, a ovde nikako da nadjem... moracu da nadjem ljude iz VIN-a nekako ili nekoga ko je patoloski snimao tv program tih godina :-)
Link to comment

Još jedno pitanje - Reciklaža kompjutera, printera, monitora i ostale opreme u Beogradu? Imam neku opremu u kancelariji, a niko neće da mi pomogne da je se otarasim, pa rekoh da pitam za reciklažu. Ukoliko znate nekoga ko ima potrebu za monitorima od 17inča, laser i inkjet printerima, tonerima... nek se javi na pm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...