Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Probajte sa sportskom opremom i bivšem "Inter-sportu", sad je čini mi se "Delta" ili nešto slično, u Kralja Petra, prekoputa one Zepterove mermerne zgrade. Na spratu sam uvek viđao malo goliće za stoni fudbal, razapete mreže, pribor za golf, postavljene šatore...

Link to comment

Ja sam za HP punio u Smile Ink (YBC). Imas informacije na njihovom sajtu.Tu mogu da se kupe novi i reparirani kertridzi, ali i nisu bas najpovoljniji. Kada sam gledao cene pre godinu dve dana, bili su skoro hiljadu dinara skuplji nego u Tehnomaxu (ili kako se vec zove ona radnja kod Arene)

Link to comment

pitah jedared gde ima da se kupi perje.e pa...u onoj modelini, u cumicevom sokacetu... nema bas dugackih, ali ima ono malecko, za mindjuse i ogrlice, na primer.no... ima na po metar... recimo, nojevo paperje... cena... sitnica... 1270 dindzona metar. ali, jbg, izgleda.na moje zaprepascenje kako je to bas skupo... prodavacica [izuzetno ljubazna i duhovita], okrene se i izvadi drugu traku sa perjem... sa smeskom i ironicnim osmehom "ovo mora da je od neke ugrozene vrste, evo, pogledajte cenu", ja gledam... i pokusavam da provalim, da nema negde tacke, zareza... koliko brojeva... 25000 [dvadeset pet hiljada] metar. kako sam se primicala prstice perju, ona je tako sklanjala ka sebi. ali i ono izgleda.

Link to comment

to na dalmatinskom možda.. na novosackom je picigen.Edit: evo jednog novosadskog kluba, btw.n39465902282_1462676_5912.jpg

Пициген Клуб 15.Мај је настао почетком 21. века. Основала га је група младих ентузијаста са Штранда како би кроз лепоту пицигена приближили љубав према спорту, прљавој води, егзибиционалном самоповређивању, комунизму и ирском национализму првенствено женској aли и остатку популације Штранда и других удаљених плажа широм света.
Edited by Buck Naked
Link to comment

Da li neko zna gde moze da se nadje TV snimak prof. dr. Ivana Djurica? javne arhive, privatne arhive... sta god je moguce naci. Hvala :-)

Link to comment

VIN Video Weekly, No. 11/VIN Video nedeljnik, broj 11 16-Apr-1994This edition features: 1. "Rizik istine" by Milica Kovačić - Accreditations revoked to CNN and AFP correspondents in Yugoslavia. Vojislav Šešelj and Zoran Đinđić interviewed on that. 2. "Između egzila i azila" by Gordana Suša - On 350.000 mostly young emigrants from Yugoslavia, who left it since the war begun. Lordan Zafranović, Vidosav Stevanović, Predrag Matvejević, Ivan Đurić interviewed...ako cuvaju arhivu

Link to comment

nekada je pgp rts izbacivao radio drame za klince na kasetama...e da li neko slucajno ima "jezevu kucicu"?takodje, radio beograd 2 je osamdesetih emitovao "paukovu mrezu", oko 18h.ne pade mi ranije na pamet da pitam, a vec par godina u potrazi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...