Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Visoko preporučujem kompaniju Terra Travel, ljubazniji su od Gea toursa, i pre svega ozbiljniji i tačniji.Naravno, odlazak je uvek udobniji od povratka, jer se u povratku uvek čekaju neki indijanci na aerodromu, ali prošli put stvarno nije bilo strašno, pola sata čekanja i idemo.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

+1i ja se vratila terra travelom, docekaju te na arrivals u holu, kombi stize odmah pred terminal2, polazak. do granice 2 h, od granice do ns 1-1:15stvar je u tome sto su me oni cekali jer su u dilu s jednom drugom ns firmom koja me vozila na aeodrom i koju nikako ne bih preporucila (na granici problemi sa nekim ljakseom koji je prepravljao prechat u pashosu, vozach muljator iste fele, hoce da nudi pare cariniku da pusti ovog, stavlja nas ostale u rizik da ne dodjemo na vreme na aerodrom..)

Link to comment

Inače, pri čekanju aviona Terrini kombiji stoje na parkingu ispred onog divovskog Tesco megamarketa, pa ako ti se zalomi da moraš da čekaš, možeš da pazariš unutri.

Link to comment
  • 2 weeks later...

đorđe protić, sin svetlane velmar janković je krajem prošloga veka napisao jednu(jedinu) knjigu pre emigracije u us of a, e sad ja ne znam kako se knjiga zvala, samo znam da je imala plave korice. inače je triler o nekom našem tipu, ima i debe-a i bliskog istoka i neka riba se tu mota. neizmerno sam zahvalan ako se neko seti naslova, a ukoliko neko poseduje i primerak spreman koji bi prodao spreman sam debelo™ platitihvala

Link to comment

neće to biti lako naći. moj ti je savet da raspišeš poternicu za knjigom u antikvarnicama u Brankovoj ulici. ja sam ranije imao neku vezu na tu temu, a proveriću da li je to još uvek slučaj.u međuvremeno, obilazi Kupindo povremeno.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
đorđe protić, sin svetlane velmar janković je krajem prošloga veka napisao jednu(jedinu) knjigu pre emigracije u us of a, e sad ja ne znam kako se knjiga zvala, samo znam da je imala plave korice. inače je triler o nekom našem tipu, ima i debe-a i bliskog istoka i neka riba se tu mota. neizmerno sam zahvalan ako se neko seti naslova, a ukoliko neko poseduje i primerak spreman koji bi prodao spreman sam debelo™ platitihvala
http://www.vbs.rs/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=2125237941050464&rec=71&sid=1korisna alatkainače, otiđi u biblioteku i fotokopiraj knjigu
Link to comment

jel zna neko neki sajt sa nekretninama za kratkorocno iznajmljivanje? jedno mjesec dana, blizu dedinja, za dijete oboljelo od cerebralne paralize i njegovu majku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...