Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

hvala svima na informacijama.setio sam se da je presudno u izboru dvestotke bilo to sto mi je jedan prijatelj rekao da kad stranci narucuju snimanja cesto traze da se radi u 4:2:2, 50mbps, za sta je navodno (u tom rangu) dvestotka najbolja. ovaj posao koji trenutno radim, realno sam mogao i da zavrsim sa tim pozajmljenim EX jedinicama, al kad smo vec resili da kupujemo nasu kameru, reko aj da uzmemo neku najuniverzalniju opciju.ne bezim ni od kupovine polovnjaka, al nesto ne verujem da cu da naletim na tako nesto....

Link to comment
onaj kod igraonice i onih sto dilaju oruzje na veliko
mislish kod policije? ^_^edip. znam na koje mislish, samo si chinim malu radost, zabave radi :lolol: Edited by thermal bug
Link to comment
hvala svima na informacijama.setio sam se da je presudno u izboru dvestotke bilo to sto mi je jedan prijatelj rekao da kad stranci narucuju snimanja cesto traze da se radi u 4:2:2, 50mbps, za sta je navodno (u tom rangu) dvestotka najbolja. ovaj posao koji trenutno radim, realno sam mogao i da zavrsim sa tim pozajmljenim EX jedinicama, al kad smo vec resili da kupujemo nasu kameru, reko aj da uzmemo neku najuniverzalniju opciju.ne bezim ni od kupovine polovnjaka, al nesto ne verujem da cu da naletim na tako nesto....
Uh polovnjak kod te robe meni izaziva jezu, jedino ako znas nekoga od koga kupujes i da ti kaze sta joj je radio ;).Sem ako pod polovnjaci ne mislis na "ispalo iz slepera"
2grunfradio u subotu sa njom i imao sam ozbiljnih problema sa karticama, te je nije podržavala i nisam mogao da je formatiram, a istu karticu sam sasvim lagodno koristio u ex3 napatio sam se živa posle kad smo upoređivali materijal, u istim studijskim uslovima, slika na ex 3 je bila meni bolja. verovatno je doprineo tome kompletan subjektivan osećaj 200 kao plastične kante
Da ti nisi imao "adapter za sd karticu" to hoce da zabrljavi...Mada sony sa njihovim karticama je vec cuven ;)
Link to comment
hvala svima na informacijama.setio sam se da je presudno u izboru dvestotke bilo to sto mi je jedan prijatelj rekao da kad stranci narucuju snimanja cesto traze da se radi u 4:2:2, 50mbps, za sta je navodno (u tom rangu) dvestotka najbolja. ovaj posao koji trenutno radim, realno sam mogao i da zavrsim sa tim pozajmljenim EX jedinicama, al kad smo vec resili da kupujemo nasu kameru, reko aj da uzmemo neku najuniverzalniju opciju.ne bezim ni od kupovine polovnjaka, al nesto ne verujem da cu da naletim na tako nesto....
Ako naletis na polovnjaka, pisi pm, da pokusamo da saznamo poreklo, ili da te uputim gde da je proveris u bg ili ns
Link to comment

Jel ti teba za trajno ili samo za jedan dva slučaja?Ako je ovo drugo nađi na netu neko rentiranje.To je pipavo za kupovinu zavisi za šta ti treba , koliko traju projekcije.Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

projektuje se PPT sa računaradva puta nedeljno po 2 - 3 satau cugu po dva mesecai tako jedno 3 puta godišnje(obuke i treninzi neki)e sad, rekoše mi da može najam, ali nije jedna događaj, već sve tako iscepkanopošto to ide u razne prostore, neki imaju a neki ne svoje projektoremada, jbt, sa ovim cenama isplativije mi je da kupim nov TV i da puštam šta mi treba nego nov projektor

Link to comment

Iskreno u zavisnosti od "logistike" bolje da uzmeš jeftine televizore.Naravbo zavisi od broja ljudi i veličine prostoraPoslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...