Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

iskustvo mi govori da je ex3 bolja od te 200tke sa ovom novom su eksperimentisali sa karticama što se ispostavilo kao promašaj i iskreno cela kamera deluje kao plastična kanta. a i slika na ex 3, najbolja opcija, je bolja od hq422 50i što je najbolja opcija na 200

Link to comment
iskustvo mi govori da je ex3 bolja od te 200tke sa ovom novom su eksperimentisali sa karticama što se ispostavilo kao promašaj i iskreno cela kamera deluje kao plastična kanta. a i slika na ex 3, najbolja opcija, je bolja od hq422 50i što je najbolja opcija na 200
@bright billyRadim sa obe, sa ex3 svakodnevno. Vise manje isti kurac, osim sto je na ex3 izmenljiva optika. Zvuci super, ali nisam do sad video da je neko to radio za svakodnevna snimanja. Uglavnom sam vidjao da to rade kad je stavljaju na kran. Za dobar deo potreba ce ti kit objektiv zavrsiti posao. Obe su jako nezgodne za rad iz ruke, 200 je nezgodnija. Plasticna kanta su i jedno i drugo.Sto se tice kvaliteta slike, cini mi se da 200 slika u 4:2:2, 50mbps kompresiji, dok ex3 slika max u. 4:2:0, 35mbps.Ako ne radis neki hard news, niti neku vrhunsku produkciju, obe su ti pristojan izbor. Meni se ex3 vise svidja, jer ima viewfinder s kojim mozes da radis i napolju, po jakom suncu, dok ces sa ex1 ili 200 ckiljiti u mali viewfinder, posto ce ti displej biti neupotrebljiv.Edit: simovicu, na kakvo experimentisanje sa karticama mislis? Obe koriste SxS kartice, odnosno express card.Sent from my XT610 using Tapatalk 2 Edited by Grunf
Link to comment
marmerni avanšto većirelativno hitno
a sto bas mermerni? ja decenijama imao jedan laboratorijski, danas imam mermerni, onaj prvi neuporedivo bolji.evo vidi ovebig-8145685_LPC-MP.jpgedit: inace, sad sam pogledao ovaj mermerni u kutku, pa to ti je taj koji jedino ima u ikei.plus, ako ti nije aprijatno prosetaj se do nekog groblja, safataj nekog majstora tamo, nek ti naprave od restlova. Edited by aram
Link to comment
iskustvo mi govori da je ex3 bolja od te 200tkesa ovom novom su eksperimentisali sa karticama što se ispostavilo kao promašaj i iskreno cela kamera deluje kao plastična kanta. a i slika na ex 3, najbolja opcija, je bolja od hq422 50i što je najbolja opcija na 200
O da ex3 je sasvim sasvim dobra veoma je rasirena ovde vec tako da i neko uparivanje materijala ne bi trebalo da bude problem...A i objektiv je promenljiv...
Link to comment

2grunfradio u subotu sa njom i imao sam ozbiljnih problema sa karticama, te je nije podržavala i nisam mogao da je formatiram, a istu karticu sam sasvim lagodno koristio u ex3 napatio sam se živa posle kad smo upoređivali materijal, u istim studijskim uslovima, slika na ex 3 je bila meni bolja. verovatno je doprineo tome kompletan subjektivan osećaj 200 kao plastične kante

Link to comment
Jel ti mene zajebavaš? Pa novi merkator, ono što nije stari merkator. Hipermarket
ma ne bre, nego pomislio da se nije neki novi otvorio, a da ne znam. :)ja ga zovem samo Merkator.
a sto bas mermerni? ja decenijama imao jedan laboratorijski, danas imam mermerni, onaj prvi neuporedivo bolji.
zato što je takav jedini funkcionalan za pravljenje pesto sosa.ne, nisam poludeo, nego će Srbija ove godine imati svog predstavnika na Svetskom prvenstvu u Italiji, u pravljenju pestai treba mu da vežba, a i da ga imaja imam Ikein, ali znatno drugačiji, valjda jer je ranije kupljen Edited by banatjanin
Link to comment
:lolol: nisam ja, majke mimada sam se takmičio u kvalifikacijama, i veličanstveno ispao jer sam zgazio svoj pesto belim lukom.navika, jbg, ne razumeju to Italijani -_- Edited by banatjanin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...