Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Imas onu obicnu Filipsovu (5000 i nesto serija). Kosta manje od dve hiljade.
Jel valja to cemu? Ono, da traje bar godinu-dve a ne da vrisne posle par meseci... 
Link to comment
Ima li neko preporuku za mašinicu za šišanje ? Podrazumeva se da bude što jeftinija...
ja koristim rowentu. bila najeftinija tada.radi i dalje. sama se podmazuje(!).isprva bio skeptichan, pokazalo se bezrazlozzno.filipsove su lakshe i bolje skidaju bradu.
Link to comment

Pitanje je sledeće;u širem centru Beograda (a najverovatnije u Balkanskoj ili Prizrenskoj) se nalazi poslovni prostor zatvorenog tipa (?), a sasvim sigurno u krugu od 1 km od Terazija, znak raspoznavanja je kristalni luster dužine desetak metara koji visi sa plafona i spusta se kroz središnji prostor praktično kroz sve etaže.Ako nekom upali lampica gde je, bio bih mu veoma zahvalan. Može i na PM.

Link to comment

da li igde mogu da se pronađu one "liberalne" knjige, što ih je štampao Global book? Mislim na Hayeka, Friedmana, Misesa, Rothbarda, Bastiata....Od svega što sam pokupovao, na polici mi ostali Ayn Rand i Reismann.

Link to comment
Pitanje je sledeće;u širem centru Beograda (a najverovatnije u Balkanskoj ili Prizrenskoj) se nalazi poslovni prostor zatvorenog tipa (?), a sasvim sigurno u krugu od 1 km od Terazija, znak raspoznavanja je kristalni luster dužine desetak metara koji visi sa plafona i spusta se kroz središnji prostor praktično kroz sve etaže.Ako nekom upali lampica gde je, bio bih mu veoma zahvalan. Može i na PM.
kluzova zgrada kod beogradjanke. luster bas nema 10m kao sto si napisao ali je onaj ko ga je tamo ocigledno postigao efekat.
Link to comment
gde u beogradu da nadjem onu diplomsku kapu?
Imaš u Knezu onu prodavnicu maski, mislim da sam video jednu odličnog kvaliteta.Jbg, to je jedino gde znam da je ima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...