Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li zna neko gde u Beogradu ima da se kupi burence piva? Ono od 5-6 litara za zurke ili prvi deciji rodjendan. I koliko kosta :(

Link to comment
imam oko 4000 dinara u metalu. izvadio iz kasice. gde da to promenim u papir? Nijedna radnja nece da primi par kilograma metalnog novca, razumljivo.
to bi morali da prime u bilo kojoj banci, samo nemoj da ides u bas neku malu filijalu..
Link to comment
Da li zna neko gde u Beogradu ima da se kupi burence piva? Ono od 5-6 litara za zurke ili prvi deciji rodjendan. I koliko kosta :(
:D
Link to comment

ako neko ovih dana trazi da pazari erkondisn, dvanaesticu, moze da se javi na pm radi jedne transakcije. nista nezakonito -_- poz

Link to comment
erkondisn
?crasez l'inf?me- quelle langue (transpiration insuportable!!)!!apprendre et pratiqer le anglo-serb avec une personne dont la langue maternelle!!nou mor dzouks, okejjj??:wub:
Link to comment
?crasez l'inf?me- quelle langue (transpiration insuportable!!)!!apprendre et pratiqer le anglo-serb avec une personne dont la langue maternelle!!
molim, priloziti konstruktivan odgovor, si il ja in(e), a ne ove vrancuske psovke.uostalom, air conditioner je stari term. nes pa?spa Edited by le petit nicolas
Link to comment

da li biste knjigu kupljenu u najlonu ( umberto eko istorija lepote - zapakovali u neku kesu za zamrzivac )poklonili sa sve istim ili biste ga skinuli ?

Link to comment

predlazu mi koverticu pa u papir . najlon je slican onom sto pakuju magazine da se ne lista po komisluku (kioska) mozda je svrha ista . . ma preglasacu na kucnom savetu , tenks.

Edited by nana
Link to comment
umberto eko istorija lepote
ocajna knjiga- omatorilo se. poklanjaj u slucaju nuzde, nevoljenima. wrapped in plastic, or manure, its the thought that counts.
Link to comment

U plastici jer sta ce da pomisli ako ode u knjizaru i vidi da je orginal pakovanje u plastici? Ima da ispadne kao da si mu uvalila staru knjigu.Sa druge strane ako je nebitan lik moze i bez.

Link to comment

Posveta moze da se upise i prilikom urucivanja.Doduse u tom slucaju je primalac matiran posto otpakovanu i naskrabanju knjigu ne moze da poklanja dalje :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...