Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Je l' zna neko dobro slovenački i ume da dobro dešifruje nečitke (i moguće slabo pismene) rukopise? Kolega sa posla radi na nekom projektu (ne znam tačno o čemi se radi) i poslao mi jednu dopisnicu iz II sv. rata da prevedem, misleći da je u pitanju srpskohrvatski. Samo što ili nije ili je jako slabo pismen s-h. Ne piše mnogo, ponavljaju je reči, ali ja tipujem na slovenački. Ako bi neko bio rad da baci pogled, to bi bilo sjajno.Ili sam promašila temu? :unsure:
rokni post na Vasap chit-chat. ima malo više prolaznika koji ti mogu pomoći. ne možeš da okačiš pa da vidimo koliko se razume? ja znam vrlo malo
Link to comment

ima, neka bioenergetičarka iz bačkog jarka, dragica, meni spasila kičmu i vrat posle udesa birvaktilenije kostolomac, naprotiv, ovlaš dodiruje, a kosti krkljaju kao prekrupačimam negde broj, pa ti kako hoćeš

Link to comment
opet si pozajmio skejt?
Ma jok, trebace nekoj iz intese sto mi kredit radila. Edited by Duci Simonovic
Link to comment
Treba mi parce svilene tkanine, ne preterano veliko, recimo 30x30cm. Zna neko gde to mogu da nabavim?
Najeftinije gde možeš da kupiš je u Italteksu gde se prodaje na kilo materijal , imaš prodavnicu na spratu u starom Merkatoru i kod Kalenića . E sad , tako malo parče ne možeš nigde kupiti nego najpribližnije 30 cm od neke uske ili duple širine . Od ostatka sašij neku mašnu :) Naravno, zavisi kakva ti svilena tkanina treba jer svile ima razne , što po tkanju što po debljini.
Link to comment

Halal vera, hvala, sutra idem na Kalenic pa cu da vidim sta ima. Pretpostavljao sam da nema nigde ovako malo, ali nece se baci, samo da nije preskupo.

Link to comment

Da li ovdašnji lekar može da napiše recept za lek koji nije registrovan kod nas, a u Nemačkoj mogu da ga kupim samo ako imam recept (na neku foru može i sa našim receptom) ?Svakako idem sledeće nedelje da to proverim i uživo, samo bih voleo da znam unapred

Link to comment

Trazi se jednosoban stan u BG u najam samo i iskljucivo u julu mjesecu ove godine.Cijenim da bi regularno™ trazenje ukljucujuci i agencije bilo samo gubljenje vremena jer ljudi mrze da izdaju na kratko.Agencije koje izdaju stanove na dan nisu opcija jer bi to vec bilo preskupo.Ima li neko neki prijedlog, ideju?

Edited by Feindouno
Link to comment

Bio ovaj momak iz Istrebljivača što ste ga preporučili protiv gamadi, baš je fin i kulturan, baš se ispričasmo lepo. I daje garanciju 6 meseci

Link to comment
Trazi se jednosoban stan u BG u najam samo i iskljucivo u julu mjesecu ove godine.Cijenim da bi regularno™ trazenje ukljucujuci i agencije bilo samo gubljenje vremena jer ljudi mrze da izdaju na kratko.Agencije koje izdaju stanove na dan nisu opcija jer bi to vec bilo preskupo.Ima li neko neki prijedlog, ideju?
mislim da postoji chitav sistem izdavanja stanova na malo i da to ne bi trebalo da je problem uopshte za bg, samo josh moram da se setim gde sam to videla. bash agencija i bash regularno. mislim...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...