Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li neko ima ideju kako zaštititi i uramiti veliki kartonski poster? U pitanju je onaj debeli karton, kao što se koristi na izložbama. Trebalo bi ih kačiti po kancelariji, ali ne bih onako "gole" da ih lepim za zid, malo je truba. Plus, ima li nekih ideja gde naći neki veliki zidni sat za kancelariju koji nema kineski mehanizam (quartz ali u qrcu)? Satovi kasne, staju kao domaći vozovi i sve u svemu, neprevaziđeno su sranje (svaki dan u kancelariji kolege pevaju "Onoga dana i vreme je staloooo ;-) ) Ako postoji samo kvarcni mehanizam sa kristalima da se kupi negde pa da se ugradi u postojeći sat, i to bi bila ideja vredna razrade.

Link to comment

Je l' zna neko dobro slovenački i ume da dobro dešifruje nečitke (i moguće slabo pismene) rukopise? Kolega sa posla radi na nekom projektu (ne znam tačno o čemi se radi) i poslao mi jednu dopisnicu iz II sv. rata da prevedem, misleći da je u pitanju srpskohrvatski. Samo što ili nije ili je jako slabo pismen s-h. Ne piše mnogo, ponavljaju je reči, ali ja tipujem na slovenački. Ako bi neko bio rad da baci pogled, to bi bilo sjajno.Ili sam promašila temu? :unsure:

Link to comment
petrolejska-lampa-250mm-slika-13060664.jpgza nekih 7-10 dana trebalo bi mi nešto ovako, za posuditi na dan-dva, naravno da je u ispravnom stanju tj. da ima fitilj, petrolej ću ja finansiratipo mogućstvu da je posudjivač iz bgd-a radi lakšeg preuzimanja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...