Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kad udjes u sremsku, prodjes pored mamuta i onog mesta gde prodaju pljeske i sladolede, pa jedna od radnjica tu. [pre trznog centra]

Link to comment

postoji li u ovom gradu neko plemenito mesto gde se mladjariji daju saveti tipa profesionalna orijentacija i takve neke stvarcice???

Link to comment
postoji li u ovom gradu neko plemenito mesto gde se mladjariji daju saveti tipa profesionalna orijentacija i takve neke stvarcice???
na birou se to radi, chini mi se. bilo neko jutro na studiou b :unsure:
Link to comment
postoji li u ovom gradu neko plemenito mesto gde se mladjariji daju saveti tipa profesionalna orijentacija i takve neke stvarcice???
Ima u onom glavnom Zavodu za zapošljavanje kod Banije... Bar je bilo svake godine.... Bila je moja starija ćera (pre 4 god doduše ) , radila test i intervju... Ali nikada nismo digli rezultate, jer je u međuvremenu prošla ispit i već bila primljena u filološku gimnaziju... Gledali smo rezultate drugih i uglavnom ti kažu ono što već i sam znaš... (ono sklonost, ka društvenim, prirodnim naukama i tako to...)Obično u ovo vreme imaju testove za završene osnovce, koji trebaju da biraju škole i zanimanja... Prijaviš se i zakažeš termin za kandidata...EDIT: Jedva nađoh ovaj novoreformisani zavod na Gundulića Vencu... <_< Evo trebalo bi toga još da ima... Edited by dare...
Link to comment

jedan gimnazijalac treba da uradi prezentaciju (u staro vreme poznato kao referat) iz biologije.tema: izumrle ptice (ja znam samo za dodo, a i to jedva ponesto :( )spoljašnja građa, unutrašnji sistem organa ( sistem za disanje, varenje, krvotok...); kada i gde su živele, čime su se hranile; zašto su izumrle.nisu bitne praistorijske vrste, mada bi bilo dobro da se pomenu zbog evolucije.linkovi, knige, casopisi?poz

Link to comment

dolazi mi rodbina iz inostranstva pa me zanima koliko se naplaćuje rentiranje stanova u bgd-u po danu na kraći period (10-tak dana) i zna li neko agenciju kojoj bi se valjalo obratiti za to.

Link to comment
jedan gimnazijalac treba da uradi prezentaciju (u staro vreme poznato kao referat) iz biologije.tema: izumrle ptice (ja znam samo za dodo, a i to jedva ponesto :( )spoljašnja građa, unutrašnji sistem organa ( sistem za disanje, varenje, krvotok...); kada i gde su živele, čime su se hranile; zašto su izumrle.nisu bitne praistorijske vrste, mada bi bilo dobro da se pomenu zbog evolucije.linkovi, knige, casopisi?poz
Tema je prilicno siroka. Evo ovde kataloga raznih vrsta. Moze dobro da posluzi za pocetak.
Link to comment

h v a l a!za kumce je, ne za dugme.u medjuvremnu sam sama pronasla ponesto.avaj, sad ce trebati da prevodim (: poz

Link to comment

imam oko 4000 dinara u metalu. izvadio iz kasice. gde da to promenim u papir? Nijedna radnja nece da primi par kilograma metalnog novca, razumljivo.

Link to comment
imam oko 4000 dinara u metalu. izvadio iz kasice. gde da to promenim u papir? Nijedna radnja nece da primi par kilograma metalnog novca, razumljivo.
Ja sam pre nekog vremena zamenio oko 5k u 27. marta bem li ga koji broj. To je onaj bivši SDK, sada neka grčka banka, kada iz Takovske skreneš u 27. marta prema vuku, pa odmah sa desne strane. Iako je u pitanju grčka banka, imaju neke šaltere NBS koji upravo tome služe. Odvoji ih po monetama pre nošenja tamo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...