Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

hvala vam, divni ste (hvala i onima iz pm-a), malo cu sad da pogledam i raspitam se, ove informacije mi bas bas dosta znace. :wub:
Još samo preporuka da se proveri pre kupovine, koji tip ventila koriste u Srbiji za dopunu, pošto znam da maltene u svakoj zemlji imaju neki svoj tip ventila drugačijih dimenzija ili oblika. Pa barem da se kupi onaj multi adapter za dopunu, tako da gde god ode može da se dopunjava.
Link to comment

Gosn' Daboviću, ako stupite u kontakt sa onim vozačem kombija po bilo kom osnovu, uzmite mu broj telefona. Treba mi tako nekakav žustar prevoznik za predstojeću selidbu.

Edited by halloween
Link to comment
Gosn' Daboviću, ako stupite u kontakt sa onim vozačem kombija po bilo kom osnovu, uzmite mu broj telefona. Treba mi tako nekakav žustar prevoznik za predstojeću selidbu.
:lol:no, Arame, jel moze objasnjenje u cemu je fazon?
Link to comment

pa nemam ga, tj. ne znam ga :Dali sam primetio da se desavalo, dok nisam odustao od kupovine sam i poceo da zovem nekog gospodina koji je inace radio kao profesor matematike, a posle posla razvozio i instalirao plinske boce.

Link to comment

meni je moj gospodin™, inace vlasnik prodavnice kucnih ljubimaca, do sada dovozio brz plin. poslednji plin mu je spor, jedva zagrejem gvozdje na vatri, a kafa se kuva kao na Everestu.

Link to comment
meni je moj gospodin™, inace vlasnik prodavnice kucnih ljubimaca, do sada dovozio brz plin. poslednji plin mu je spor, jedva zagrejem gvozdje na vatri, a kafa se kuva kao na Everestu.
Ne bi li voda na Everestu pre proključala. :unsure:
Link to comment

Ne znam da bi pre ali bi vrila na manjoj temperaturi, sto je ekvivalent mog nestrpljenja da voda najzad provri, nego sipam caj I kafu pre nego sto provri. Jebem ti gikovski forum.

Link to comment
Ne znam da bi pre ali bi vrila na manjoj temperaturi, sto je ekvivalent mog nestrpljenja da voda najzad provri, nego sipam caj I kafu pre nego sto provri. Jebem ti gikovski forum.
:lolol:Edit: Mada opet, razređen vazduh, slabije sagorevanje plina... Možda bi mu trebalo više vremena...Gde su bre oni naučnici kada trebaju? Edited by wall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...