Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

švrćni se do majke jevrosime, klub "kju bol", traži acu markovića, on je predsednik bilijar saveza, stalno je tamo, zna kako brzo nabavitiinače, kockarske čoje nabavlja brana iz ns, svi je znaju, potražiću broj pa pošaljem na pp

Link to comment
jel moze neki pravnik da mi odgovori na jedno pitanje?evo sta je posredi. ima tome vec godinu i po dana kako mi se dogodila jedna stvar. stajao sam na autobuskom stajalistu sa nekim torbetinama i cekao bus.
koji crni lekar, nije mi bilo nista.pa neka odgovara makar za prekrsaj, samo da ta afera dozivi sudski epilog.
Godinu dana je zastarelost za prekrsaje, tako da ako do sad nije odgovarao nece ni odgovarati, osim ako je vec pokrenut prekrsajni postupak, ali i tad ima jos pola godine fore do apsolutne zasatrelosti, sto bilo kakva eventualna zalba obezbedjuje. Tako da ti ne vredi cimati se oko toga. Edited by Uskebasi
Link to comment
koji crni lekar, nije mi bilo nista.pa neka odgovara makar za prekrsaj, samo da ta afera dozivi sudski epilog.
:ziga:Vaso jebote pa ti si tu čučao ispod njegovog branika kad je kretao unazad po tvom opisu. Čovek živi od volana, šta si se navrzao
Link to comment

Ne potcenjuj značaj ove afere! Ne bih se usudila da posumnjam da je gos'n Dabović procesni kverulant.Jednom je došao u sud čovek, sav besan, pa ga posle trijaže ipak uputili kod mene.Pita da li može da tuži Poštu zbog 1 dinara, koji mu nisu vratili kao kusur. Odgovorim da može, a on razčaran u odgovor demonstrativno izlazeći, prezrivo dobaci: Vi ste pilićarski sud!

Edited by halloween
Link to comment

parkirao je kombi na autobuskom stajalistu i pokrenuo ga unazad, prema ljudima na stajalistu, tj menito nije covek, to je bahata stoka. ne zelim da robija u Sremskoj Mitrovici, nego da se po mojoj prijavi postupi bilo kako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...