Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ima li negde da se kupi tvrda futrola za naocare, koja se nosi na kaisu, ali uspravno?
imam utisak da se ova futrola nosi uspravno.a patriocki element je prisutan;).
Link to comment

Traži se ALFA BETA FILM(ne, nije AB film za kontracepciju)nema ga u "velikim" apotekama;Služi za otklanjnje bradavica.

Link to comment
Traži se ALFA BETA FILM(ne, nije AB film za kontracepciju)nema ga u "velikim" apotekama;Služi za otklanjnje bradavica.
Ovaj Alfa Beta film izgleda da u opste nije tesko naci... ;)
Link to comment

zna li neko gde se moze kupiti perje?vestacko ili prirodno, svejedno. ne ono za punjenje jastuka i ta sranja, nego velike peruske?

Link to comment

e, al ne treba meni ono sto se stavi oko vrata i te fore.treba mi ukrasno perje. paunova pera, nasla sam kontakt, tj. farmu nojeva koja prodaje ukrasno perje [haha].

Link to comment

da li na internetu mogu da nadjem katastar nepokretnosti srbije i da li kojim nezdravim ali korisnim slucajem on obuhvata i kosovo? sajt geodetskog zavoda ne mogu da otvorim, mater im.

Link to comment
Dje ima da se kupi kuvarica?kuvarica04.jpg
bude natim sajmovima ruchnih radova, po zemunu i nbg. i da pitash u bezistanu, oni tamo imaju neke narodne termine.ili da zamolish neku babu iz kraja, koja ume. to se radi za veche pred tevejom :)
Link to comment

Zna li neko nekoga ko ima one merdevine iz nekoliko delova, pa idu visoko. Trebalo bi da se siđe u okno lifta (koliko ima između visokog prizemlja i podruma, oko 4 metra) jer je upao telefon sa bitnim brojevima. Dakle, merdevine za iznajmljivanje :).

Link to comment

Gde imaju da se kupe rukavice, damske, one što idu preko laktova, do polovine mišica? Hitno, trebaju za svadbu (ne moju doduše :) )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...