Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

tkz. džombometar, zbog ovog sam u vojsci najebao ko žutiznao sam da će kad tad da zatreba -_-edit:ovo je manufaktura, geštetnerodštampaj ovo pa drži ispod tastature

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Ne mogu da se snađem ovom džombometru jer nije rok 365 dana. Treba mi baš klasičan kalendar sa 12 meseci. Ako ne nađem, imrovizovat ću si neki džombometar na kraći rok i podeliti sa vama da ocenite uradak.

Edited by halloween
Link to comment
tkz. džombometar, zbog ovog sam u vojsci najebao ko žutiznao sam da će kad tad da zatreba -_-edit:ovo je manufaktura, geštetnerodštampaj ovo pa drži ispod tastature
Jaoooooo :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jao, ti si divna! :heart: Ajde javim ti se još, malo mi je glupo da uzimam tvoj. Plus ovaj čovek ima skoro 2m i sigurno preko 100kg, navikao je da vozi pogrešnom levom stranom i ko zna šta sve još. Pogledaću za to na Adi, a sad sam našla na netu i neki bajk rental na Ušću.Hvala anyway!

Link to comment

ovaj moj veliki je za upravo tolikog vozača :)uostalom, sviđa mi se ideja da imam od koga da tražim bajs na zajam ako nekad odem u london :Dnemoj da ti bude glupo, meni se jako sviđa ideja deljenja stvari među ljudima (couchsurfing, autostop, rideshare i to)editmislim da može i na šetalištu pored save sa novobeogradske strane (45. blok) da se iznajmi bajs, to jest ako rade zimi

Edited by funk soul sister
Link to comment

kako se zove onaj etnolog, ako je uopšte etnolog koji je stalno po tv-u pričao o nekim vračevima, vidovitim zorkama i sličnim, a nije antonic1.jpgisto ima sedu kosu, al nema bradu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...