Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Koja je adresa sajta da se ispricas sa super botom? Bilo je nekad na ppp pa smo se lepo ispricali a ja sada ne mogu da nadjem ni gde smo pricali ni koja je adresa.
guglaj "demokratska stranka", valjda mu forvarduju mejlove:jova:
Link to comment

Glupi bot.Trebalo mi je 3 minuta da pocnem da ga psujem na srpskom.Sad mi je na srpsko rekao da sam konj. Posto sam mu rekao da je on ona stvar (kurac)

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
Koja je adresa sajta da se ispricas sa super botom? Bilo je nekad na ppp pa smo se lepo ispricali a ja sada ne mogu da nadjem ni gde smo pricali ni koja je adresa.
Probaj sa ovimhttp://www.titane.ca/
Link to comment
Zna iko gde mogu duzmem vrecju za spavanje? Obisao sam sve vece sportske radnje (Usce, Delta, Sport Vision, Tref) i nigde nemaju <_<
A jesi probao Intersport u Merkatoru?Inace, gde u Bg naci kozne siroke narukvice za sat, tipa ove ispod?51dgt2syjtlsl500ss500.jpg
Link to comment

Može i na računare....ali da probam i ovde...Treba mi neki sajt ili neka aplikacija (još bolje) odakle mogu da pošaljem poruku u inostranstvo kao sms, a da se primalac ne mora kačiti na mrežu, već da primi klasičnu sms poruku.Siguran sam da tako nešto postoji jer sam koristio takav sajt tamo negde 2001-2002.godine.Sve što sam naleteo na netu su bile neke "gluposti" ili jednostavno nisu radili.Ako je od neke pomoci, odgovara mi da ima ogranicenja (3-5 sms po danu)

Link to comment

Ima li negde da se nađe program za kalendar na kome mogu da se precrtavaju dani?Treba mi jer hoću to da radim diskretno na PC, a ne da svi vide.

Edited by halloween
Link to comment

Nešto slično. Guglanjem naišla na neke postere gde su gole ženske izdeljene na 365 delova oznaćenih brojevima, sa ciljem da se po završetku svakog dana oboji 1 deo, al to mi ne treba. To bi bio lep poklon onima koji su banovani. Hoću da iksiram i borim se sa vremenom.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...