Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Za zlato i filigran kod kujundžije.Za ostalo prvo mi pada na pamet radnja u Golsvortijevoj s desne strane kad se ide iz Bulevara, rade sa poludragim kamenjem,srebrom i bižuterijom.

Link to comment

I meni iskacu ali samo neke plastike a sada mi konkretno trebaju metalne.EDI: Hvala halloween, to mi je bas u komsiluku :)

Edited by pavllle
Link to comment

U Delta sitiju na drugom spratu je trenutno u toku vašar na kome se prodaje i nakit . Ima nekoliko onih koji prave nakit , i metalni i to baš lep. Sličan koncept prodaje je 21 i 22 u Braće Krsmanović, kulturni centar GRAD.

Link to comment
Forumkinje, dajte hint gde u gradu po krojačkim radnjama u zimsko doba može da se nađe nuslin™ na metar, zlatni, crveni, taj fazon.
Pogledaj u radnji Sajonara, na Trgu Nikole Pašića, br. 4, ili ih pitaj telefonom (334 51 80).
Link to comment

Ne znam baš da li ima zlatnog , crveni sam videla u Italteks radnjama, prodaja na kilo i na metar, najveća je u starom merkatoru na spratu a manja kod Kalenića na ćošku tačno nasuprot skverića . To je i najjeftinije ako praviš neki novogodišnji kostim a ne šiješ fensi balsku haljinu :lolol:

Link to comment

najveci italteks je sad u surcinu, mislimima pri vrhu balkanske ulice prodavnica metraze za koju naslucujem da bi mogla da ima zlatni muslin ili zlatno bilo staedit, ali nije jeftina radnja

Edited by morgana
Link to comment

a pa tih ludih tekstila ima kod brace chajniza u starom objektu na spratu. sad bash dal ima muslima™, to ne znam. ali crvenih i shljashtecih i zlatnih svakako ima.

Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...