Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

e, kad smo kod toga, de cu da teram na servis elektricheski inhalator, praktichno kompresor?josh da je s ove strane i bob da me vidi ^_^
Koje je vrste tj. marke inhalator?Moj je CompMistcompmist-compressor-nebulizer-im-40105000-76662.jpgibas smo u ponedeljak bili u servisu i vise sam nego zadovoljna uslugom. Ako je ista firma telefon im je 7544-533 a nalaze se na Banovom Brdu.Ako pak nije taj mozda mogu da pomognu :optimista: :-)
Link to comment

tražim adresu kineskog tržnog centra u bg za jednog novosadjanina sa đi pi esom pa sam našla dva i sad nemam pojma u koji da ga pošaljem ili u oba...u jurija gagarina 91 ili u tc ,,Zmaj,, autoput br.20?

Link to comment

Bolje u Jurija Gagarina, to se podrazumeva kad se kaže ''kineski tržni centar''. Ovo na autoputu je veleprodajni centar koji je od proletos počeo da se bavi i maloprodajom, ogroman prostor, nekoliko velikih hala sa lokalima, ali uglavnom poluprazno...edit: e sad, ako traži veleprodaju ondak obrnuto...

Edited by fanjo
Link to comment

i jedno i drugo su kineski™ tržni centri, ovaj u Jurija Gagarina je staaaari, a ovaj na auto putu je novi, ranije je u njemu bila uglavnom prodaja na veliko, ne znam kako je sadaako već dolazi iz novog sada nek prvo svrati u taj na auto putu, to mu je 100 metara skretanje sa puta pored kog ionako prolazi, pa posle nek svrati kod staaaaarih kinezakačio sam već na topicu o NBGDu da je kod starih kineza (u exRK Beograd, Piramida kod Meka) otvorena kineska™ robna kuća, deluje svecki

Link to comment

hvala,poslaću ga u taj u jurija gagarina jer dolazi rano u bg a i nije neka hića tipa potrage za ne znam-ti-ja-čime pa da baš mora u oba da ide,kontam šta ima u jednom ima i u drugom..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...