Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Gde ima dobrih Speedo gaca za kupanje, a da pritom nisu mnogo skupe? Npr. ovako nesto:UnoDueTreMislim da u Novom Sadu, u Djak sportu, ima model slican ovom prvom ali je cena valjda 30 evra, a to mu ga dodje malo mnogo.

Link to comment

Uh, pitao je neko za to vec. Ima ih u vecim parfimerijama.@ZliJa sam letos uzeo Nike sorc za kupanje za 2000 i to krajem leta, na snizenju. Ne znam koliko moze jeftinije da bude. A ti jos hoces taj uzguzni model. Pogledaj u nekom outletu...

Link to comment
gde bi se mogli kupiti stitnici za oci, sto se stavljaju nocu, da ne smeta svetlo?poz
Mislim da mi je neko rekao da je u extreme intimu vidjen doticni povez (i to na tufne)
Link to comment

Ne mora uzguzni, moze i kao ovaj drugi, taj mi je cak i bolji... Treba samo da ne bude mnogo dugacak i da je od materijala koji se brzo susi na suncu, tj. ne zadrzava vodu predugo. Imam vec jedan takav ali je u gej boji, nandzarasti. Da je bar crveni pa da budem k'o Mic Bjukenon ili neki drugi bejvoc...I dve hiljade je prihvatljiva cena, tri vec ne dam.

Link to comment

pa gde si ti, lpn, nema te ovih dana?gde se moze nabaviti masna hartija, u shmensi verziji: paus papir. ne treba mnogo, da se pokrije jedan decji "dobos".pozeljno hitno.pozps. ubeograd. ne novi :wacko:

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Opet ja :DGolsvortijeva, pri vrhu (blizu kruznog toka na kalenicu) pa tu ima jedna knjizara (sa desne strane, kad ides ka kruznom toku)E pa u toj knjizari (imaju sve onako za arhitekte, tako da sam skoro 100% sigurna da imaju i paus)

Link to comment

pa mogle bismo, vreme je neobicno (temperaturno) pitomo. cimni me. ili da ja tebe?ps. imamo 0,33 l, hladno - jutros provereno cool.gif poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Gde se u Beogradu nalazi Čindrićeva ulica? (Ili tako nekako - pacijent nije siguran da li je tačno tako ili nešto slično.)Tu bi trebalo da se nalazi neka privatna ordinacija/laboratorija/šta li (opet pacijentova nesigurnost na delu: ja l' je Medika, ja l' nešto slično).Ne mogu da je nađem u onom štampanom izdanju Mape ulica - Beograd, a ne slušaju me ni ove online mape.

Link to comment
Gde se u Beogradu nalazi Čindrićeva ulica? (Ili tako nekako - pacijent nije siguran da li je tačno tako ili nešto slično.)Tu bi trebalo da se nalazi neka privatna ordinacija/laboratorija/šta li (opet pacijentova nesigurnost na delu: ja l' je Medika, ja l' nešto slično).Ne mogu da je nađem u onom štampanom izdanju Mape ulica - Beograd, a ne slušaju me ni ove online mape.
da je rijeka u pitanju, no problem. 'vako mis'm da ulica tog (mozda, MEDIKOM Braničevska 12a) ne postoji u bg.
Link to comment
Gde se u Beogradu nalazi Čindrićeva ulica? (Ili tako nekako - pacijent nije siguran da li je tačno tako ili nešto slično.)Tu bi trebalo da se nalazi neka privatna ordinacija/laboratorija/šta li (opet pacijentova nesigurnost na delu: ja l' je Medika, ja l' nešto slično).Ne mogu da je nađem u onom štampanom izdanju Mape ulica - Beograd, a ne slušaju me ni ove online mape.
More biti da je Čingrijina? To je nastavak D. Tucovića posle Kliničkog centra Zvezdara.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...