Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ovaj je sličan našem, al sam se zeznuo za dimenzije, 160*190 je kad se rasklopi, što je opet više nego dovoljno za dvoje.
pogledaj ove : http://www.darijanan....com/stores.phpMi tamo kupili 2 komada sto se razvlace, po potrebi. Mislim da su im max dimenzije 160*190, ali i na 140*190 moze komotno da spava 2 ljudi. Odlicni su, preporucujem.
moraću nešto tako jer jebeno nigde nisam našao 2x2. opet ću fimove na tvu da gledam s boka <_<
Link to comment
moraću nešto tako jer jebeno nigde nisam našao 2x2. opet ću fimove na tvu da gledam s boka <_<
e, odlichni su oni, mi smo kod njih uzeli ugaonu garnituru pod nazivom grof srecko, personalizovanih dimenzija i skroz je to dobar kvalitet bio za tu kinu. i josh je ziv grof, osim sto su djeca nalila u njega koja 2-3 kila vocnog jogurta itakoto.medium-1342699676.jpg
Link to comment

Da, ali nazalost tasneri i obucari su zanimanja u izumiranju... ako ne dobijes informaciju u medjuvremenu, proveriku kod tetke koja drzi obucarsku radnju ko to radi, tj. ako ona ima neku preporuku

Link to comment

otprilike kao ključ za svećice, pasuje na osovinu ventila. Probao sam sa okastim ključevima ali nema u toj veličini, a ovaj nije hteo da mi kaže kako se zove. Za nuždu može i klještima, ali uvek oštetim metal i potrebalo mi je toliko puta da mi je lakše da kupim namenski alat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...