Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ja sam pronašao u Office1Supersmoru (www.office1.rs) obe verzije i nisu koštale mnogo. Električna verzija je na baterije i da prostiš, goli je pištolj. Ne znam u čemu je fora, ali treba ti zauvek da narežeš olovku. S druge strane, onaj na kurblu stoji kod mene na stolu u ofisu (haha) i ne da reže, nego bre razvaljuje :-)

Link to comment
Buba zhena oce na dugme a ne na kurblu, ko da pali fap-mashinu. :lol:Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
pa ustvari ne nuzno na dugme. optimalno bi bilo na dugme i baterije, ali ta kombinacija se protivi drugom i svim ostalim zakonima termodinamike ^_^tako da taj na navijanje chak i preuzima primat u ovom trenutku ^_^
Bubo, more li ovakav?Na linku ćete videti da ozbiljnijeg dizajna nema na lageru: http://www.papirnisv..._i-c195-cat.htmPitaću žene u kancu gde su pazarile njihov sa kurblom.Vama, Bubo, u stvari treba ova carska naprava:http://ekospark.com/...ovka-od-papira/Cena mu je između 50 i 60$edit: jeftiniji je i neizmerno lepši od one električne rugobe gore pomenute sa sumanutom cenomedit2: ovde ima Staedtlerov sa kurblom: http://www.ishop.rs/extratropictrade
maheeme vi ste divan mladic, sve cu pregledati :Dedip. uauu sto je dobar ovaj sto pravi olovke :o, to mora da je japanac napravio da funkcionishe besprekorno :ojoj zelim to :blush: Edited by thermal bug
Link to comment

Gde ima da se pazare oni papirni (platneni?) filteri za aspiratore?Kakve sve sorte tih tankih filtera postoje, vidim da se pominju i aluminijumske i karbon verzije?

Link to comment
Imam ovog sa kurblom od pre mnooogo godina, opako dobro radi, do sada potroših dva para sečiva :) Ko puno piše običnim olovkama, vredi svake pare.
brojni osnovci treba da ga arche, dakle prodato! :D
Link to comment
Gde ima da se pazare oni papirni (platneni?) filteri za aspiratore?Kakve sve sorte tih tankih filtera postoje, vidim da se pominju i aluminijumske i karbon verzije?
Samo da preselim svoje pitanje na novu stranu... :)
Link to comment
Samo da preselim svoje pitanje na novu stranu... :)
ja svojevremeno uzeo u Uradi(se) sam, ali sam morao da opkrajam dimenzije jer je postojao samo takav tipdoduše to je bilo pre koju godinu :)edit:videh sad ima i na buvljakutezga1.jpg Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Jel pravio neko od vas skoro neki nameštaj po meri?Treba da napravim neki cipelarnik, pa ako ima preporuka za radionicu bio bi vrlo zahvalan?
imam ja preporuku, simpaticni momci, uradili mi pola kuceimas pm
Link to comment
imam ja preporuku, simpaticni momci, uradili mi pola kuceimas pm
el i kujnu? daj i meni pm. moji majstori za kujnu i moja veza do njih se svi zajedno gicaju najstrashnije i ja nishta ne pochinjem vec mesecima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...