Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

hehe nisam znao za ovo, hvala!indy, ima i sajt planplus.rs, on ti kulturno odredi trasu autom ili GSP-om od tacke A do tacke B, ali ne nudi uvek sve alternative

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Gde moze da se odnese stara odeca koja je viska u kuci? Ne bih da ostavljam pored kontejnera, poceli su da dezuraju neki iz JKP i upozoravaju da se nista ne ostavlja pored.
"Ukoliko imate upotrebljivu garderobu koja vam ne treba, knjige, važeće lekove ... a želite da pomognete ugroženim ljudima, možete ih pokloniti "Prihvatilištu za odrasla i stara lica" u Kumodraškoj 226a (preko puta Soko Štark fabrike), tel. 011/2466-996; prosledite dalje ovaj status jer Ustanova nema ni FB stranicu ni sajt, te ne bi bilo loše da što više ljudi na ovaj način sazna za njih i eventualno pomogne. via Miloš Raičević"
Ne znam da li je bilo ili ne.. ali, da li neko zna gde moze da se kupi drustvena igra, pictionary?Po Bgu je bila u Turbo limacu, ali je on zatvoren.. postoji i neka kopija pictionary-a, zove se Drow out, pa ako neko zna nesto vise oko toga gde moze da se nabavi, neka napisehvala
Videh u "Aksa" prodavnici (u Nikolaja Gogolja).Pozovi i proveri (ako još tražiš).Btw. ja se ubih tražeći nalepnicu "Beba u autu".
Link to comment
Gde moze da se odnese stara odeca koja je viska u kuci? Ne bih da ostavljam pored kontejnera, poceli su da dezuraju neki iz JKP i upozoravaju da se nista ne ostavlja pored.
ja nosim u svratište u krfskoj
Link to comment

Hvala na savetu, ali sajt je takav kurac, klikni na sliku, error 404 naručiću od garija da donese iz Segedina.Obišo juče ceo NS i nigde nema, to je neka pomama ko da dele džabe proda se za dan...

Link to comment

Ovo sam stavio na shoping topicu, al mozda je ovo pravo mesto:gde ima da se kupi ono ogledalce, malo, koje moze da se montira ili drzi na radnom stolu, eventualno sa nekim osvetljenjem? Zena cupa obrve u kuhinji pod neonkom, dok ja pokusvam da joj objasnim da je najbolje i najprakticnije da to ipak radi u radno vreme na radnom mestu. Buduci da je sama u kancelariji to joj nece predstavljati neki problem. Hvala.

Link to comment
Ovo sam stavio na shoping topicu, al mozda je ovo pravo mesto:gde ima da se kupi ono ogledalce, malo, koje moze da se montira ili drzi na radnom stolu, eventualno sa nekim osvetljenjem? Zena cupa obrve u kuhinji pod neonkom, dok ja pokusvam da joj objasnim da je najbolje i najprakticnije da to ipak radi u radno vreme na radnom mestu. Buduci da je sama u kancelariji to joj nece predstavljati neki problem. Hvala.
'vako nešto: http://www.alexandar-cosmetics.com/sr/product/Pokazna_ogledala/1222/page/0/Ogledalo_sa_svetlom15x_R122/0/1003DA LI NEKO ZNA GDE MOGU DA KUPIM RASKLOPIVI TROSED ALI NORMALNIH DIMENZIJA ZA DVOJE? RECIMO 200X200CM? DA KAD SE TAJ KAUČ/TROSED RAZVUČE DOBIJE DIMENZIJE BRAČNOG KREVETA???
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...