Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

pa šta piše na omotu? Koji uslovi čuvanja se predviđaju?Mislim, ovo mi deluje nenormalnije od onih Karneks pasulja sa kobasicom koji imaju rok važenja do 2015. Mislim, kakvi aditivi se nalaze u tom....hm... proizvodu slatke kakvoće sladoledolikog tipa, pa da može da izdrži uslove skladištenja jednog Milky Waya?

Link to comment

sad, sta pise na omotu, neam pojam, moj klinac to razbuca i smaze u roku od odma :)znam da stoje u frizideru, uz mleko, jogurt, pavlake i sl. sto ce reci da je lako kvarljivo, i znam da ima visok procenat mleka u sebi.

Link to comment

overila danas. kiosk ispred lokija ima, 90 dinara, i zaista stoji na pultu, van frizidera. i dalje ga ne bih jela. u normalnom svetu stoji u friziderima. pisi maksiju da ga uvezu. znas koliko oni vole da udovoljavaju svojim musterijama. i usput dodaj pingu sa kokosom, strava je. :)

Link to comment
Kako se od Zelenog venca autobusom stize do ciganskog buvljaka u Zemunu?
sednes u 15icu i vozis se do kraja prvomajske ulice (ako ne znas zemun, pitaj vozaca gde da sidjes).
Link to comment
A sad su Cigani?
Ciganski buvljak. Ciganska muzika. Rom. Romski narod. Ti si Rom. Ja sam Rom. Jedno su pojmovi koji nisu nužno vezani za etnicitet, drugo je ime naroda koje, za razliku od imena Ciganin, nije nabijeno negativnim pojmovima. Sve je u finesama, a ako hoćeš da mi pripisuješ licemerje spram načelnog i stvarnog odnosa prema Romima, upozoravam te da sam, pored još jedne osobe na forumu, apsolutno nedodirljiv po tom pitanju, stoga i ne pokušavaj.
Link to comment

inace doruckujem ove:fitnesshot.jpgali me nervira sto su sa secerom, posebno sto ih ja uvek umesam sa nekim vocnim jogurtom pa ume da bude i preslatko/nikako ne prija ujutru/zna li neko za slicnu varijantu samo bez secera - ne mora da bude nestle, samo da je whole grain

Link to comment

Gde mogu da kupim "vrecicu" za naocare?'vako nesto...Sunglasses-Pouch-XY-021-.jpgJel ima to kod onih ulicnih prodavaca naocara? Ne daje mi se vise od par stotki za to -_-(malocas bio u opticarskoj radnji u YUBCu i imaju samo klasicne futrole)

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...