Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Hehe, moram te obići jednom. Inače da li si se raspitivao kod ovih što rade sa bankama? To jeste veće cimanje ali je i veća lova. Znam neke ljude koji rade u SM pa se mogu raspitati.

Link to comment

Jedan drug sa basketa radi u Privrednoj Banci Beograd ovde kod nas i mislim da dobija ili 14 ili 16 hiljada a cenim da nije mnogo bolje ni kod ostalih. Fazon je valjda sto to sve ide preko neke od sekjuriti agencija (Protektor SM, Sigurnost Vracar, GEM Company...) a oni kanda deru najstrasnije. U teretani me je vrbovao drugi covek Protektora (to inace drze braca Koviljac, opasni svetski velemajstori onog wing-chuna), covek me nahvalio, kao prava sam momcina za taj posao a i iz razgovora je skapirao da sam i psihicki skroz normalan deckic (:lol:) - a psiha je kao tu najvaznija - blablabla... Uglavnom, pocinje se sa obezbedjenjem firmi ali bi on mene vikendom ubacivao po diskotekama u okolini Mitrovice i tu moze da se uzme preko 2 hiljade za vece... a pretpostavljam i da moze njih 50 da ti skace po lobanji :D Za ovaj Rodic me spopada sin od neke kevine musterije, on je tamo neki sefic za obezbedjenje... Imam i opciju da radim kao prodavac-und-crnac u gvozdjari i tamo je korektna i plata i stalno je prva smena, sto je super, ali ne mogu da radim kao prodavac. Mislim da bi me ubilo ono "dobar dan, izvolite", previse sam smoren za te fine zajebancije. Sve u svemu - deco, ili ucite ili se bavite nekim kriminalom. Pajseri-postenjacine najebavaju u zivotu.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Imam i opciju da radim kao prodavac-und-crnac u gvozdjari i tamo je korektna i plata i stalno je prva smena, sto je super, ali ne mogu da radim kao prodavac. Mislim da bi me ubilo ono "dobar dan, izvolite", previse sam smoren za te fine zajebancije.
jao bre sto ste vi omladina, ccc.a da razmotrish da instalirash 1 brend - mrgodni prodavac u gvozdjari? em ima i na glas da izadjesh kao takav :Dprva smena i solidna kinta, spram mrgodjenja u merkatoru, ajte molim vas. madaopet, ona gomila zenskinja na kasama, nikad se ne zna ^_^svejedno apelujem za gvozdjaru! nije bre to poslasticharnica :smajlisnagator: Edited by thermal bug
Link to comment

Svidja mi se ovo "mrgodni (mrgudni?) prodavac" ali tesko, to mi je zadnja opcija. Videcu sta ce sutra biti kod cika Rodica pa ce se onda znati sta dalje. Sto se tice zemskih na kasama, video sam dve i izgledaju prosecno, ni tamo ni 'vamo... mada to nije bitno ako imaju dobru dusu.

Gde u BGD ima da se kupi Nintendo Wii?
Ako ne nadjes u Beogradu, mislim da ima ovde kod nas u novootvorenom Tehnomarketu ili kako se vec zove.
Link to comment
Gde u BGD ima da se kupi Nintendo Wii?
Ja ga kupio u GL softu pre par meseci za 29 ili 30k i njih preporucujem posto se mozes snabdeti i sa chipom i sa igricama.Ako treba broj ili adresa reci da saljem na PM
Link to comment
Ako ne nadjes u Beogradu, mislim da ima ovde kod nas u novootvorenom Tehnomarketu ili kako se vec zove.
kako to.. kod vas ima kod nas u BGDu nema ... jel smo mi glavni grad ili ne :lol:
Ja ga kupio u GL softu pre par meseci za 29 ili 30k i njih preporucujem posto se mozes snabdeti i sa chipom i sa igricama.Ako treba broj ili adresa reci da saljem na PM
posto nemaju sajt.... bilo kakav kontakt bi dobrodosao Edited by eye of the beholder
Link to comment
U bilo kojoj većoj farbari mogu ti po ključu smućkati minimum 7392 nijanse srebrne.
Pih, ima tih "velikih" koje sve kao imaju silne nijanse, al' mi npr. ne odgovara nijedna od ponudjenih recimo petnaestak narandzastih. :(Nego... gde da nadjem cetkice (i pastu) za zube bas za mace? Za kuce ima u svakom pet shopu, za mace jok. Ima kao neki mega pet shop u Beogradu, tj. na Novom Bg valjda, samo sto nema od 'tice mleko za ljubimce. Imaju li ti neki sajt ili kontakt fon, da ne krecem dzaba za kepital? Edited by FranziskaKafka
Link to comment
Pih, ima tih "velikih" koje sve kao imaju silne nijanse, al' mi npr. ne odgovara nijedna od ponudjenih recimo petnaestak narandzastih. :(Nego... gde da nadjem cetkice (i pastu) za zube bas za mace? Za kuce ima u svakom pet shopu, za mace jok. Ima kao neki mega pet shop u Beogradu, tj. na Novom Bg valjda, samo sto nema od 'tice mleko za ljubimce. Imaju li ti neki sajt ili kontakt fon, da ne krecem dzaba za kepital?
pet centar
Link to comment

Jel ima negde da se kupe one fensi sijalice sto sijaju jace,belo i traju duze ali da se ne zavrcu nego da se ubacuju sa dva pipka posto sam do sada samo naletao na te sa obicnim krajem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...