Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ne znam gde da stavim ovo, a ovo bi na shopping, udeshavanje iziskivalo ceo novi topic. Dakle, treba mi odelo. Nemam niti jedno, niti sam ikada imao, eto doslo vreme. Ne predstoje ni bogzna kakva putovanja, pa valja tu kupovinu obaviti u Beogradu. Ocu nesto sto manje klasicno, ako moze neki slim fit. Ako je u slobodnoj prodaji mrsav izbor, znate li kakvog dobrog krojaca?
Uh, ja sam imao muke da nađem slim fit model koji mi se sviđa. I na kraju uspeo u Zekstri u Knezu. :( Dvadesetak hiljada, brojevi od 100 pa na dalje, pandan 50 pa na dalje za "normalan" kroj.
Link to comment

Da li postoji i ako da, gde moze da se nadje sredstvo protiv stvaranja kamenca na tockicima za vrata tus kabine kako bi se sprecilo blokiranje i ispadanje iz lezista istih? Sirce ne pomogne bogzna kako. Treba mi neka opasna hemikalija.

Edited by orderka
Link to comment
Da li postoji i ako da, gde moze da se nadje sredstvo protiv stvaranja kamenca na tockicima za vrata tus kabine kako bi se sprecilo blokiranje i ispadanje iz lezista istih? Sirce ne pomogne bogzna kako. Treba mi neka opasna hemikalija.
Imas onaj axel anti-calc pa "naulji" ostavi da proradi pa isperi recimo...Nema trajnog resenja...
Link to comment

gde god rade sito štampu. najbolje da guglaš pojam pa da ih pozoveš za detalje, cene, minimalne količine...sito preporučujem zato što se definitivno nece raspasti nakon par pranja.ako te to sve smara, možeš i preslikač u byzartu ali skoro sam čuo da nije baš najbolji kvalitet. al to nije skupo, tu mož se zezaš.

Edited by McCabe
Link to comment
gde god rade sito štampu. najbolje da guglaš pojam pa da ih pozoveš za detalje, cene, minimalne količine...sito preporučujem zato što se definitivno nece raspasti nakon par pranja.ako te to sve smara, možeš i preslikač u byzartu ali skoro sam čuo da nije baš najbolji kvalitet. al to nije skupo, tu mož se zezaš.
Ajde ako nadjes javi, to i mene zanima....
Link to comment

na brzinu na google nadjoh ovoghttp://www.oglasibalkan.com/oglasi/1/posts/2_Sport/1_Sportska_oprema/83709_NEMA_KI_sprej_suzavac_za_samoodbranu_od_ljudi_i_ivotinja_cs_gas_i_biber_1_000_din_Karaburma.html

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...