Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Necu sam, nemam lemilicu, a i nisam nista lemio od drugog razreda srednje. Ove tanke kablove nisam nikad ni sekao.Nosim u neki servis, hvala svima.

Link to comment
Gde u okolini Goce Delčeva (na NBGu) ima radnja za izradu fotografija za dokumente?
Verovatno je kasno ali imaju dve foto radnje u aveniji gladnih, jedna sa strane maksija, a jedna sa strane kebaba...
Link to comment
edit: jebem ti novu stranu
već nekoliko puta vidim psovanje nove strane, pa me zanima u čemu je problem ? šta im je svima nova strana zgrešila i kako očekuju da nova strana postane lepa i zanimljiva strana ako krene psovkom ili prozivkom ili proklinjanjem ?ne razumem.
Link to comment
@CTaleJel to bas toliko prosto? Da nosim onda u bilo koji TV servis, ili je ovaj Akustik specijalizaovan za audio operemu?
Izvini, tek sada sam video: i jeste jako prosto. Verovatno si mogao samo da rastaviš tu plastiku sa regulatorom, otkačiš žice i zalemiš ih direktno. Sastaviš plastiku ponovo i kao da ništa nisi radio.Preporučio sam Akustik jer se bave kablovima, konektorima i audio opremom. Prave razne namenske stvari. Ovo bi ti učinili za neke smešne pare, možda i za džabe, ne znam.
Link to comment

Neko ima postolje za zastavu i koplje uz to, a da mu/joj ne treba? Valjalo bi da nabavim za kancelariju... Već gledam po firmama i našao sam neko drveno rešenje, al reko' možda neko ima viška ;-)

Link to comment
Neko ima postolje za zastavu i koplje uz to, a da mu/joj ne treba? Valjalo bi da nabavim za kancelariju... Već gledam po firmama i našao sam neko drveno rešenje, al reko' možda neko ima viška ;-)
Radna žena
Link to comment

Ne znam gde da stavim ovo, a ovo bi na shopping, udeshavanje iziskivalo ceo novi topic. Dakle, treba mi odelo. Nemam niti jedno, niti sam ikada imao, eto doslo vreme. Ne predstoje ni bogzna kakva putovanja, pa valja tu kupovinu obaviti u Beogradu. Ocu nesto sto manje klasicno, ako moze neki slim fit. Ako je u slobodnoj prodaji mrsav izbor, znate li kakvog dobrog krojaca?

Link to comment
Ne znam gde da stavim ovo, a ovo bi na shopping, udeshavanje iziskivalo ceo novi topic. Dakle, treba mi odelo. Nemam niti jedno, niti sam ikada imao, eto doslo vreme. Ne predstoje ni bogzna kakva putovanja, pa valja tu kupovinu obaviti u Beogradu. Ocu nesto sto manje klasicno, ako moze neki slim fit. Ako je u slobodnoj prodaji mrsav izbor, znate li kakvog dobrog krojaca?
http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=9343&view=findpost&p=1750125
Link to comment
Ne znam gde da stavim ovo, a ovo bi na shopping, udeshavanje iziskivalo ceo novi topic. Dakle, treba mi odelo. Nemam niti jedno, niti sam ikada imao, eto doslo vreme. Ne predstoje ni bogzna kakva putovanja, pa valja tu kupovinu obaviti u Beogradu. Ocu nesto sto manje klasicno, ako moze neki slim fit. Ako je u slobodnoj prodaji mrsav izbor, znate li kakvog dobrog krojaca?
martinovic u kosovskoj
Link to comment
Ne znam gde da stavim ovo, a ovo bi na shopping, udeshavanje iziskivalo ceo novi topic. Dakle, treba mi odelo. Nemam niti jedno, niti sam ikada imao, eto doslo vreme. Ne predstoje ni bogzna kakva putovanja, pa valja tu kupovinu obaviti u Beogradu. Ocu nesto sto manje klasicno, ako moze neki slim fit. Ako je u slobodnoj prodaji mrsav izbor, znate li kakvog dobrog krojaca?
ne reče koliko bi keša dao za to odelo.enivejz, za (relativno) male pare u BGu imaš malo neklasičnija odela u Martini Vesto radnjama. Ima jedna prekoputa crkve Sv. Marka, i jedna na trgu Marksa i Engelsa.
Link to comment

Da budem iskren, ne znam koliko para (ocu da kazem, nemam ja pojma ni sta je malo, a sta puno para za odelce). Sto manje, ali, jbg, ja odela nesto ne volim, pa mi stalo da se osecam sto prijatnije. Ako je bas dobro, malo se mozda i otvorim. A hvala i vama za preporuke.

Edited by Kampokei
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...