Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Halloween: Moze. Ogranicenje je tu zbog toplote koju stvara sijalica i ostecuje materijal lampe, i nista drugo. Stedljive su hladne pa nema veze, stavi koliko hoces jaku.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Zapamtila sam- u Metrou 1519 din na sniženju. Str.14Baš su grozne! Al' možda je i ja kupim, ako ne budem mogla da biram. Daviću vas povremeno na ovoj temi. U vezi ove elektrike- da li ona ograničenja u lampama (npr. max 40 W) važi samo za obične sijalice, ali ne i za štedljive ne - npr. mogla bi štedljiva od 20W (zamena za običnih cca 100W) iako je ograničenje 40W?
može, može, to je radi emitovanja toplote
Link to comment

Fala svima, sve ću to da obiđem. Ona iz Tempovog kataloga nije mnogo ružnija od ove koju sam gledao u Home Centru :D

ima i neka prodavnica gde prodaju gotovo samo lampe u takovskoj na uglu sa 27. marta
Tačno, bravo, to ću sutra da overim.
Link to comment
Fala svima, sve ću to da obiđem. Ona iz Tempovog kataloga nije mnogo ružnija od ove koju sam gledao u Home Centru :DTačno, bravo, to ću sutra da overim.
Metro lampa je malo skuplja neg sto Halloween kaze, ono je cena bez poreza, sa porezom pise 1800. Sve lampe u hipermarketima su skoro iste i po malo variraju u ceni. Meni jedna iz Tempa dobro radi posao a i ne izgleda lose kad se upali, drska uvele lale :D se pomera i moze se podesavatiSlicne, Ikea imas na buvljaku na nekoliko tezgi koje prodaju iskljucivo Ikea stvari a na tezgama sa lampama takodje.Tako, u malo vise fensi radnji isti je kvalitet a znacajno visa cena , ako ti ne treba nesto firmirano :lol: ja preporucujem trzne centreI najzad lepih lampi dobrog pedigrea :P i sa lepo visokim cenama ima u prodavnici Sarajevskoj, deo izmedju Visegradske i Durmitorske , prodavnica isto prodaje samo rasvetu. Vredi razgledati
Link to comment

Kod mene, u predvorju pakla, kako na forumu zovu moj kraj, ima dve-tri prodavnice sa takvim lampama, sutra kad prođem baciću pogled, ne bi trebalo da su poskupe.

Link to comment
šta planiraš sa njima ako nije tajna? 1) da pišeš epove o Tomi i Boti 2) da ih iskoristiš u electro-folk bendu3) da ti vise na zidu
Nije tajna, planiram da ih poklonim coveku koji skuplja gudacke instrumente. :) Edited by reg
Link to comment
ima i neka prodavnica gde prodaju gotovo samo lampe u takovskoj na uglu sa 27. marta
sad sam bio u toj radnji, kažu da mogu da nabave bilo šta sa ikea.hu sajta. Ako nekome zatreba u budućnosti ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...