Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Sinoć bio tamo, nemaju tanke .... tj imaju ali od svile!
Video ja obične u ... e jebiga... mislim da je u Pančevu, kod delta banke u centru, u Karađorđevoj, u zgradam ispred centralne apoteke. Neka od onih radnji tipa klupko i to. Siguran sam da je bilo. Mogu da prođem kada se vraćam kući i pogledam. Barem da znam da ti kažem šta ima i koliko košta.Mislim da ima i na buvljaku.A i siguran sam da sam video nešto skuplje varijante u barem jednoj radnji u Avivu, ali nemam pojma u kojoj.
Link to comment
Pogledaj te u Pančevu!!Imam bus plus imam vremena do nedelje :)
Ok, samo...ehm... možeš da ponoviš, tanke, muške i ženske bade mantile. A ne epruvete?Epruvetu valjda u svakoj većoj apoteci, da li oni to rade?
Link to comment
Ok, samo...ehm... možeš da ponoviš, tanke, muške i ženske bade mantile. A ne epruvete?Epruvetu valjda u svakoj većoj apoteci, da li oni to rade?
muški kakav god (bez aplikacija)ženski mora da bude tanak (ali ne svila)epruvete u apateci?nikad mi ne bi palo na pamet inače:hvala unapred! Edited by eye of the beholder
Link to comment
muški kakav god (bez aplikacija)ženski mora da bude tanak (ali ne svila)
Na buvljaku na nekoliko tezgi, vise od 3 koliko se secam, pristojan kvalitet, pristojne cene. U TC Piramida postoje 2 radnjice sa tom vrstom potrepstina takodje
Link to comment

E ovako, preko puta opštine, na trgu (tačnije preko puta kofi šopa) ima jedna radnja, tamo imaju, prugasti domaći za oko 3k, ovaj sa slike koji je oko 5k, obične koji su 7k i ovaj drugi sa slike, bež, koji je isto tanji, on je 10k, ovaj od 5 je onako, ne mogu baš da ocenim, upadljivo tanji je jedino ovaj domaći prugasti, on je i jedini 80% pamuk a 20% sintetika i unutra je onako, ravan.Dakle, najbolje izgleda -ali ima aplikaciju, tj tri slova, SPA na levom grudnom delu.ovaj je taj od 10k i mislim da ne vredi.Dalje, ima u ulici JNA, ne znam joj moderno ime, na sredini, ima radnja tex, tamo imaju samo 4 komada, upakovani, debeli i veliki kaže ona, 100% pamuk, za oko 3500d.Tamo gde se sećam da je bilo ima ovoTaj zeleni je muški, ovaj rozi ženski, ti ženski posebno tanki i jednostavni, ima više boja, cena je oko 2500-3000, svi 80% pamuk 20% sintetika, Apatex, Apatina.Oni su ti u Karađorđevoj pokraj Delta banke...btw tu ima digitalna štampa...pa me setilo. Poslao mi je JMS_UK nešto ali mi treba logo parapsihopatologije, ovaj gore desno, u nekom pogodnom obliku za davanje na štampu.Eto. Biholderu ako navraćaš najavi se na PP, možda budem avejlbl pa se prošećemo zajedno, lakše je kada neko zna gde je šta...poz

Link to comment

Au care Vapade, svaka ti čast!!Sad mi žao što neću lično dolaziti u PA po bademantile, iskombinovali se neki ortaci ali stvarno, sa sve slikama i opisima :)

Link to comment

Da li neko zna gde mogu da se kupe kvalitetnije pamucne majce (jednobojne a da cena bas i nije lupanje po novcaniku). Imam par komada iz jedne fine serije Arilja ali ove nove sto sam gledao na NBGD buvljaku su ocaj.

Link to comment

gde ima da se kupi, pazite sad, vip pripejd internet. ne, odgovor se ne namece sam, nema ni u jednom vipu u gradu i nema u uscu i nema u delti, a oni medjusobno nisu povezani da mi kazu gde ga ima. kad ce ga biti, pitala. kad dodje u centralni magacin (ma sta to znacilo), odgovorili :isuse:

Edited by cmrlj
Link to comment
gde ima da se kupi, pazite sad, vip pripejd internet. ne, odgovor se ne namece sam, nema ni u jednom vipu u gradu i nema u uscu i nema u delti, a oni medjusobno nisu povezani da mi kazu gde ga ima. kad ce ga biti, pitala. kad dodje u centralni magacin (ma sta to znacilo), odgovorili :isuse:
neko mora da istovari taj internet... jos je i prepaid, garant je zajebanije istovariti ga od ormara i bracnih kreveta
Link to comment
gde ima da se kupi, pazite sad, vip pripejd internet. ne, odgovor se ne namece sam, nema ni u jednom vipu u gradu i nema u uscu i nema u delti, a oni medjusobno nisu povezani da mi kazu gde ga ima. kad ce ga biti, pitala. kad dodje u centralni magacin (ma sta to znacilo), odgovorili :isuse:
Hm, pripejd internet?Haj ako me put nanese sutra pitam na par mesta...ne obećavam ništa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...