Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

hvala, dobri čoveče :)
a imas i ovdjezakon o budzetu
hvala i tebi :) samo, tu ima samo zakon (a to imam, svakako), al nema broj glasnika. bar ne da ga ja vidim :)elem, misterija glanika rešena. vidimo se čim nešto novo iskrsne :) zahvalna, popins
Link to comment
Jel moze neko da mi preporuci autoprevoznika za iznajmljivanje autobusa na jedan dan?
Koja je maršruta? Imam ja nekog lika sa malo starijim busevima, klima, udobnost, tišina..nisu baš na zavidnom nivou, pa ako odgovara potrebama, cimni na pm.
Link to comment

Je l' ima možda neko iskustva sa seksualnom edukacijom dece i omladine, pre svega u smislu nekih radionica ili seminara? Akcenat na seksualno prenosivim bolestima, njihovoj prevenciji i uopšte kontracepciji, ali u principu sve može da mi koristi. Zanimala bi me lična iskustva, pristup, ideje i saveti. Rado primam i PM-ove. Unapred hvala!P.S. Ako nekome padne na pamet bolje mesto gde bi ovaj post tj. ovo pitanje moglo da se posadi - nemam ništa protiv.

Link to comment
Je l' ima možda neko iskustva sa seksualnom edukacijom dece i omladine, pre svega u smislu nekih radionica ili seminara? Akcenat na seksualno prenosivim bolestima, njihovoj prevenciji i uopšte kontracepciji, ali u principu sve može da mi koristi. Zanimala bi me lična iskustva, pristup, ideje i saveti. Rado primam i PM-ove. Unapred hvala!P.S. Ako nekome padne na pamet bolje mesto gde bi ovaj post tj. ovo pitanje moglo da se posadi - nemam ništa protiv.
jedno istrazivanje nasao sam na nekom skladistu u poliklinici. uzeo sam ga, onako prasnjavog, i proucio. Zove se "Prirucnik za edukatore o sidi" sa inventivnim podnaslovom " i kondom je dokaz ljubavi". Sponzorisano od strane Unicefa. Priredili, i na brojnim seminarima primenili> Profesori doktori> Viktorija Cucic, Aleksandar Dujic, Vesna Bjegovic, zatim Prim. dr Mila Paunic i Mr sci. prim. dr Dragan IlicProcitao sam veci deo istrazivanja. Interesantno je, ne bih ga odbacivao unapred. Ipak, ima nekih propusta. Npr, kada vidite da je poglavlje naslovljeno "alkohol i droga kao oblici rizicnog ponasanja mladih", malko vam dodje da se zapitate kao alkohol moze biti ponasanje. Alkohol je valjda napitak. Ponasanje moze biti iprouzrokovano alkoholom. I tako... Edited by pacey defender
Link to comment

Hvala, pejsi, drug si.Nažalost, ta informacija mi malo koristi, jer (a) nemam pri ruci skladište u kome mogu da ga nađem i (b) imam i ja neku (drugu) teoriju pri ruci, više me zanimaju iskustva sa terena. Al' svejedno, hvala na preporuci! A velika hvala i svim dobrim piem-duhovima. :)

Link to comment
Hvala, pejsi, drug si.Nažalost, ta informacija mi malo koristi, jer (a) nemam pri ruci skladište u kome mogu da ga nađem i (b) imam i ja neku (drugu) teoriju pri ruci, više me zanimaju iskustva sa terena. Al' svejedno, hvala na preporuci! A velika hvala i svim dobrim piem-duhovima. :)
Hej, nemas na cemu! dodji u polikliniku pa cu da ti dam ako ti treba, ima tamo toga.samo istrazivanje je obuhvatilo i brojne ankete medj srednjoskolcima, a cenim da te ta grupa najvise interesuje. Cenim da je relativno lako kontaktirati pomenute medicinske radnike zarad nekih informacija, a mozda cak i odrade neke kurseve/predavanja.
Link to comment
Je l' ima možda neko iskustva sa seksualnom edukacijom dece i omladine, pre svega u smislu nekih radionica ili seminara?
Ja sam se pretezno orjentisao na pojedinacan pristup cool.gifSorry bilo je jace od mene! :blush:
Link to comment
Zna li neko gde ima da se u centru Beograda, najbolje oko Bulevara i Vuka, nađe sajla za čišćenje cevi?
Viđao sam to ranije na Kaleniću na onim tezgama sa alatom.
Link to comment

Jel zna neko kako su u Beogradu placeni poslovi obezbedjenja, onog najobicnijeg? Treba mi poredjenja radi jer sam isao na razgovor ovde kod nas u "M Rodic" i bas bedno placaju pa cisto da znam da li je svuda tako... Otprilike, vec sam dobio posao i treba samo da odem u petak da se dogovorimo ali nisam siguran da cu da prihvatim, mora mnogo toga da se poklopi.Inace, obezbedjenje drzi GEM Company iz Beograda a ja bi' bio kao neki kurac za nadzor pulta ili potrosaca, jebem li ga... ono, stojim kao balvan i mrko gledam sve oko sebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...