Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

reljefna geografska karta?nekada sam imao cele SFRJ, prošle godine sam kupio u gift-shopu beograda. trebam srbiju.
Čika Đorđe, probajte u Vojnoizdavačkom centru, prekoputa "Plato"-a, tamo kod Studentskog parka, imali su svakakve mape.Doduše, davno beše, ali takođe znam da su te reljefne bile prilično skupe.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde u BGu može da se kupi FM antena za muzički uređaj, koaksijalna utičnica, 75 oma?(Ovako opisano izgleda kao da tražim svemirski modulator, a u stvari se radi o parčetu žice sa utičnicom na jednom kraju)

Link to comment

jesi probao po onim tehnomanijama/tehnomarketima i sličnim dućanima što prodaju tehniku.? inače, ja to bacila kolko pre 10ak dana - vuklo mi se po kući, ničem nije služilo i konačno reših da se ga se kurtališem.

Link to comment

hej, imate li kakve preporuke oko kupovine šatora? U pitanju je poklon za dvoje mladih ljudi koji nemaju neke velike planinarske ambicije, tako da im ne treba neka vrhunska roba. Trebaće im svega par puta godišnje, a do sada su se dovijali kroz pozajmljivanje. Na raspolaganju imam do 6-7 hiljada dinara.

Link to comment
jesi probao po onim tehnomanijama/tehnomarketima i sličnim dućanima što prodaju tehniku.? inače, ja to bacila kolko pre 10ak dana - vuklo mi se po kući, ničem nije služilo i konačno reših da se ga se kurtališem.
Jesam u nekim, gledaju me belo. Koliko često kod tebe prazne kontejnere? :lol:
Link to comment
hej, imate li kakve preporuke oko kupovine šatora? U pitanju je poklon za dvoje mladih ljudi koji nemaju neke velike planinarske ambicije, tako da im ne treba neka vrhunska roba. Trebaće im svega par puta godišnje, a do sada su se dovijali kroz pozajmljivanje. Na raspolaganju imam do 6-7 hiljada dinara.
U Intersportu su imali relativno jeftine (mislim da je McInley u pitanju) satore i ostalu "planinarsku" opremu. Ne znam kakav je kvalitet, al sigurno nisu vrhunska roba :D
Link to comment
hej, imate li kakve preporuke oko kupovine šatora? U pitanju je poklon za dvoje mladih ljudi koji nemaju neke velike planinarske ambicije, tako da im ne treba neka vrhunska roba. Trebaće im svega par puta godišnje, a do sada su se dovijali kroz pozajmljivanje. Na raspolaganju imam do 6-7 hiljada dinara.
Ovde imas lep izbor satora i ostale opreme za planinare. Mada je i u Imtersportu sigurno mozes pronaci nesto sto ce zadovoljiti pocetnike.
Link to comment
Ovde imas lep izbor satora i ostale opreme za planinare. Mada je i u Imtersportu sigurno mozes pronaci nesto sto ce zadovoljiti pocetnike.
hvala!interesuje me ovaj. 00220.jpgNa sajtu ne radi sekcija sa cenama, tako da cu ih pozvati za cenu. Nasao sam na pocetku bulevara neku radnju gde se solidan sator za dvoje moze naci za 5.5 hiljada, deluje bolje od onih no-name satora. Uporedicu.edit> sajt im je ocajan, nema nikakvog kontakta. U delu o velikoprodaji stoji telefon, a kada sam pozvao, rekli su mi da sam dobio frizerski salon. Imas li neki njihov kontakt? Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...