Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

treci kanal, rane devedesete verovatno, pesma stranog porekla.dve pevacice, ciganskog porekla u istovetnoj narodnoj nosnji po jednoj verziji a u drugoj u spanjolskoj narodnoj nosnji, pevaju na spanjolskom, vrlo catchy refren koji mi danima ne izlazi iz glave, poludeh od svih silnih pokusaja searcha na googletu i tubu.izludeh.

Link to comment
treci kanal, rane devedesete verovatno, pesma stranog porekla.dve pevacice, ciganskog porekla u istovetnoj narodnoj nosnji po jednoj verziji a u drugoj u spanjolskoj narodnoj nosnji, pevaju na spanjolskom, vrlo catchy refren koji mi danima ne izlazi iz glave, poludeh od svih silnih pokusaja searcha na googletu i tubu.izludeh.
Ove? I ako nisu, dobre su (bile, pre 20 godina na Evroviziji)http://www.youtube.com/watch?v=7UOCbcYwM_w&feature=related
Link to comment
ako nema Družina od vješala, reci da uploadujem.
fala drug, ne treba! postavila Rogerova bratija vrlo kvalitetne skenove na rapidshare, i gle, mali fajlovi, od 30mb, ne podlezu politici cekanja izmedju downloada.
Link to comment

Trenutno rapid pokusava da povrati primat tako da trenutno nema ogranicenja uopste za skidanje ni vremenski ni po velicini. Baci na PM linkove za Alana Forda da skinem i ja :)

Link to comment
Trenutno rapid pokusava da povrati primat tako da trenutno nema ogranicenja uopste za skidanje ni vremenski ni po velicini. Baci na PM linkove za Alana Forda da skinem i ja :)
ahaha tako znaci? cek da vidim jel imaju, pa saljem
Link to comment
Kružna prskalica (ona što se vrti) gore i dole.Jedna na vrhu, i još po jedan sa svake strane. To bi bilo idealno. (Ukupno 5 (dve "vrteće" i tri "stacionarne").Filter koji je jednostavan za vađenje i čišćenje.Što manje elektronike.Ventil koji automatski zatvara vodu ako dođe do pucanja creva za dovod.Što duža garancija (ne znam da li sada daje neko više do godinu dana).
Hvala!Neki konkretni model iz iskustva?
Link to comment
Hvala!Neki konkretni model iz iskustva?
jel imaš dovod tople vode? Bosch nudi modele sa time koji značajno štede struju ali ima taj sitan uslov da inače ne koristiš bojler
Link to comment
Hvala!Neki konkretni model iz iskustva?
Jebem li ga, ja imam Simens star 12 godina (45cm) sa navedenim, radi besprekorno i dan danas (pu-pu), tako da nisam relevantan što se modela tiče. Zaređaj po radnjama, vidi šta se nudi.
Link to comment
Jebem li ga, ja imam Simens star 12 godina (45cm) sa navedenim, radi besprekorno i dan danas (pu-pu), tako da nisam relevantan što se modela tiče. Zaređaj po radnjama, vidi šta se nudi.
Ocu sigurno...Hvala...
Link to comment
Umro mi fotoaparat. Gde u Beogradu ima neka radnja za baterije gde mogu da nađem baš ovu:crp2z.jpgNapominjem da u poznatim specijalizovanim nema
Pronašao!Konjarnik, Ustanička 244d, STR Paun - nije reklama, navodim zbog sapatnika koji se bave filmom ima i za ostale, ma ima sve živo.Ajgore, hvala i tebi, da nije bilo ovde zvao bih one sa tvog linka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...