Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

A s obzirom da su grejaci potrosna roba, kvalitet mi nije presudan.
molim šta ste rekli, ja još uvek nosim grejače u kojima sam hiljadudevetstoosamdesettreće položila pionirsku zakletvu.al to iznad kolena ne znam baš dal je izvodljivo, u naučnom smislu :D
Link to comment

trebaju mi kako bi ih recenzirao za jedan časopis, tj. moram da ih pročitam da bi ih recenzirao, jednom, možda, ako me neko zamoli da recenziram.to spada u klauzulu fair use.

Link to comment
Jesi li probao ovde ili ovde ?
Je li drugo "ovde" ona radnja na Kaleniću? Ako jeste, nemaju, zvao sam, ali probaću prvi link, a načuo sam i za neku radnju Paun na Konjarniku, smo ima takvo rvreme koje ne mogu da usaglasim sa mojim, ali utešno je da ih izgleda ipak ima. Hvala puno!
Link to comment
Na sta da se obrati paznja kod ovih vecih (zapravo srednjih, nemam mesta za ove od 60 cm, samo za 45 cm <_< ) posto se cene razlikuju za po 5-6 hiljada sto nije zanemarljivo...
Kružna prskalica (ona što se vrti) gore i dole.Jedna na vrhu, i još po jedan sa svake strane. To bi bilo idealno. (Ukupno 5 (dve "vrteće" i tri "stacionarne").Filter koji je jednostavan za vađenje i čišćenje.Što manje elektronike.Ventil koji automatski zatvara vodu ako dođe do pucanja creva za dovod.Što duža garancija (ne znam da li sada daje neko više do godinu dana). Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...