Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

E jebiga sad, to je prvo što sam uradio. I ona lampica svetli kad stisnem, al vrata ne reaguju. Ostalima radi.Zvaću za ovaj univerzalac da vidim može li da se našteluje.
Ne znam da li si već rešio ali: Upali digitalni foto aparat i uperi onu diodu od IR transmitera u objektiv, stisni bilo koje dugme na daljinskom i gledaj na displeju. Ako fercera, znači da je transmiter ispravan, i da je neki manji kvar u pitanju, koji može da se popravi. Ako ne fercera znači da je totalno mrtav, i ne gine ti novi.Ovo sa foto-aparatom jer ljudsko oko ne može da uhvati to ferceranje, a čip foto aparata da.
Link to comment
žbični nerv živac ali to ako si zadrt, inače ulnarni
simpaticno mi jer sam ih UVEK mesao, ali zbica=radius, ulna=lakatna kost.zivac je valjda lakatni, jebemliga.ulnaris, to 100%.
Link to comment

Dali neko zna koja je italijanska pesma koja je bila u reklami (mislim za Ronhil)sa nekim velikim jedrenjakom koji plovi po moru. Bila je mega hit tada, pre nekoliko godina a zvala se nekako "La vita e figille" (ne znam italijanski pa pisem onako kako mislim da bi trebalo da pise, a google tranlate ne daje nikakav koristan hint :P )

Link to comment
Dali neko zna koja je italijanska pesma koja je bila u reklami (mislim za Ronhil)sa nekim velikim jedrenjakom koji plovi po moru. Bila je mega hit tada, pre nekoliko godina a zvala se nekako "La vita e figille" (ne znam italijanski pa pisem onako kako mislim da bi trebalo da pise, a google tranlate ne daje nikakav koristan hint :P )
ovo?http://www.youtube.com/watch?v=tpxTNHMVpp0
Link to comment

treba jednu majicu da napravim. tj. da platim da je naprave :D na njoj ce biti duhoviti natpis. personalizovana je. gde to mogu da uradim jednostavno, brzo i da je u centru ili okolini?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...