Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Smeš.Sad ti meni popravi daljinski.
sad sam zvala bracu u beograd da ga pitam za ovo tvoje, a za mog lopova nisam!!!kaze da se ne petljas sa obicnim elektricarima zbog nekakvih kodova, nego da vidis u oglasima bilo koga ko to prodaje i servisira i da bi trebalo da mogu to da ti urade, ako vec nemas garanciju kod inicijalnog suppliera. da sam tu, ja bih ti to chaskom lemilicom... :D
Link to comment

ima na početku majke jevrosime tv servis, popravljaju i daljinske upravljače, ne znam da li bi oni mogli da poprave i taj za garažu.. valjda je elektronika slična..ovo je valjda njihov telefon - 011 263 0515, ništa te ne košta da nazoveš i pitaš

Link to comment

E jebiga sad, to je prvo što sam uradio. I ona lampica svetli kad stisnem, al vrata ne reaguju. Ostalima radi.Zvaću za ovaj univerzalac da vidim može li da se našteluje.

Link to comment
E jebiga sad, to je prvo što sam uradio. I ona lampica svetli kad stisnem, al vrata ne reaguju. Ostalima radi.Zvaću za ovaj univerzalac da vidim može li da se našteluje.
Svaki servis koji servisira neke daljince moze da snimi frekvenciju jednostavnim uredjajem, a najbolje da se obratis nekom servisu koji ugradjuje alarme, jer oni imaju te skenere za frekvencije i te plivajuce kodove. To sto led dioda svetli, a daljinac ne radi znaci da se verovatno raskodirala frekvencija, to moze biti od bilo cega; hladnoce, udarca, nekog el.mag.zracenja itd...Mislim da onaj servis u Keve Jeve vise ne radi uopste sa tehnikom tog tipa, mada probaj, kad vec dala fanki shveca broj...
Link to comment
E jebiga sad, to je prvo što sam uradio. I ona lampica svetli kad stisnem, al vrata ne reaguju. Ostalima radi.Zvaću za ovaj univerzalac da vidim može li da se našteluje.
Plati viskozu likovima iz kraja koji bleje u kafićima posmatrajući svoje/tuđe bembare. Imaju oni te uređaje, rado će ti izaći u susret, al ne računaj na fiskalni
Link to comment
žbični nerv živac ali to ako si zadrt, inače ulnarni
Zadrt sam, hvala smile.gif pišem prozni opis iživljavanja na aerodromskom taksisti, pa mi treba književni izraz.
Link to comment
ako planiraš nešto sa glavom, kaže se kranijumski živac a ne kranijalni :fantom:
hvala, planirao sam smile.gif ali to nećemo na taksisti. trenutno čitam kako ubiti čoveka golim rukama na 25 načina
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...