Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Koji font koristi Politika da napiše "Politika" na naslovnoj strani i postoji li alternativni način nabavke određenih fotografija koje koriste
Mislis onaj "logo"?Uh svega sam se naslusao oko toga kod raznih strucnjaka ali vrlo cesto se pojavljivala prica da to i nije font....I da je to vrlo diskutabilno "zasticeno".Opet nisam strucnjak ne razumem detalje.BTW, jeste provalili natpis firme "petrovic" pekare u Zemunu? cool.gif
Link to comment

gde moze da se kupi ona bela kancelarijska tabla po kojoj se pise flomasterima, da istovremeno ima i tockice da se lakse vozi po kancelariji, i da ima one zakacaljke da se kaci beli papir (kao za flip chart)?

Edited by pacey defender
Link to comment

hej pipl, jel ima shanse da se negde nadje vatrostalna laboratorijska posuda od litar recimo, ona duboka, a da ne moram da se naganjam sa uvoznicima i dristributerima? ili bar neka kuhinjska vatrostalna, staklena, bilo kakva, al da je shiroka ozgo (znam da ima gomila onih malih za pechenje, meni treba za kuvanje)?

Link to comment
hej pipl, jel ima shanse da se negde nadje vatrostalna laboratorijska posuda od litar recimo, ona duboka, a da ne moram da se naganjam sa uvoznicima i dristributerima? ili bar neka kuhinjska vatrostalna, staklena, bilo kakva, al da je shiroka ozgo (znam da ima gomila onih malih za pechenje, meni treba za kuvanje)?
možda ovde ?
Link to comment
verovatno moze, al TO je naganjanje sa uvoznicima i distributerima. ne mogu da udjem da kazem spakuj mi seko 1 chanche?(mogu i da telefoniram, jashta ^_^)al zar nije bila nekad u beogradu neka radnja sa tim skalamerijama, prodavnica?al pazi, ako mi kazesh da je bila pre 20 godina, plakacu :cry:
Link to comment
pa jes, bila čini mi se Jugolaboratorija. Pre 20 godina ;)
eto, lepo sam te molila!a zvacu ove baksuze sutra, i ja sam ih nashla, al ce da smaraju sa fakturama i rachunima, a meni treba za privatne experimente ^_^
Link to comment

imam jedan vremesni trosed na razvlacenje kom su propale zice i iscepalo se platno koji drzi dusek za spavanje. znam da ima majstora koji osposobe taj na razvlacenje za spavanje tako sto postave letvice. je l zna neko kako se zovu ti majstori i gde da ih nadjem u beogradu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...