Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

overavanje punomocja advokatu moze da se uradi samo u palati pravde ili i u drugim sudovima?
Za koju stvar ?U principu, dovoljan je njegov pečat, jer je rešenje o njegovom upisu u imenik dostavljeno sudskom sistemu. Međutim , u nekim stvarima potrebno je overeno ovlašćenje (razvod po sporazumu, npr)
Link to comment

za zastupanje u odredjenom procesu (koji nije sudski). treba ja da potpisem i da overim u sudu, tako su mi rekli, pa se pitam da li samo u ppravdi ili moze negde drugde.

Link to comment
overavanje punomocja advokatu moze da se uradi samo u palati pravde ili i u drugim sudovima?
U bilo kom sudu, a inače idi lepo pa overi u opštini. Jeftinije je, a u principu samo overavaju tvoj potpis.Ne moraš u sudu.
Link to comment
Gde ima da se kupi stipsa* za nas sa samanskim pristupom brijanju? Bilo je ranije u DM-u, nema vise.* - stapic od necega, kojim se zaustavlja krvarenje.
Al si bre zastareo. Ne kaže se više stipsa, nego hemostatička olovka. :lol: Inače, ako imaš Sephora-u na dohvat ruke, kupi tamo njihov alum block, odličan je, i prilično veliki, tako da traje dugo.Inače, stipsa je u suštini kompresovani prah aluminijum oksida.
Link to comment

hvala, tresko :)

zna li neko da li jos uvek postoji izdavacka kuca Narodna knjiga? nemaju sajt, nemaju aktivan telefon, ne znam wtf
mislim da su pukli kao izdavacka kuca, tj, da je taj deo u stecaju. probaj da ih dobijes na 8487070, to je skladiste i deo stamparije na batajnickom drumu. ne mogu da nadjem broj, ali je nesto preko 200.
Link to comment
zna li neko da li jos uvek postoji izdavacka kuca Narodna knjiga? nemaju sajt, nemaju aktivan telefon, ne znam wtf
detetu poklonili naramak knjiga narodne knjige, kupljen nedje u marshala tita, blize slaviji, imaju neku rushevnu radnju kod manjeza ili tako neshto.
Link to comment
Al si bre zastareo. Ne kaže se više stipsa, nego hemostatička olovka. :lol: Inače, ako imaš Sephora-u na dohvat ruke, kupi tamo njihov alum block, odličan je, i prilično veliki, tako da traje dugo.Inače, stipsa je u suštini kompresovani prah aluminijum oksida.
Cuj, hemostaticka olovka... ja sam i stipsu otkrio pre par godina, kada je stigao DM.Pogledacu u Sephori u Uscu.
Link to comment
zna li neko da li jos uvek postoji izdavacka kuca Narodna knjiga? nemaju sajt, nemaju aktivan telefon, ne znam wtf
ima na banovom brdu, u onom malom trznjaku malo posle meka.
Link to comment
ima na banovom brdu, u onom malom trznjaku malo posle meka.
To već odavno nije knjižara "Narodne knjige", reč je o privatnoj knjižari "Libri". "Narodna knjiga - Alfa" i dalje postoji kao preduzeće, ali, koliko se može pročitati po ostalim sajtovima, prava za knjigu koja je dobila NIN-ovu nagradu ustupljena su "Blicu" i knjiga se distribuira samo kroz kioske sa ša štampom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...