Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li u Srbiji (Beogradu) moze da se kupi "Gatorade" ili nesto slicno tome (potrebno za bolesnika)? Ako moze, u kojim prodavnicama ga ima?
Uhhh iskreno ako je za bolesnika onda pazljivo sa tim "hemijama" sem ako mu nije konkretno preporuceno.Ja sam ga vidjao i Ideji i u Veru.Ima tamo u fitnes temi cini mi se nesto o sastavima i sta je od "domacih sokica" najslicnije.
Link to comment

jel ima u beogradu da se kupe ziplock bags ili neka odgovarajuca zamena ali solidnog (da ne kazem istog) kvaliteta. za nefamilijarne brendu to su one multifunkcionalne najlonske kese koje imaju neku vrstu plasticnog rajsfeslusa za zatvaranje. znaci ne one gde se samo pritisnu vrhovi dve strane kese u brazde kojih ima nego bas sa tim sistemom za zatvaranje.

Link to comment
da, ovo su tacno one koje ne zelim posto se ovo sranje na vrhu razdrndava ako nema onog plasticnog qrcica da to zatvori kao na pravom rajsfeslusu. odoh u merkur da vidim jel ima.
ako misliš na ove: http://bulkbag-s.com...lastic-bags.jpg mogu se kupiti na aerodromu jer se u njih pakuju likvidi, odnosno tečnosti koje idu u ručni prtljag ... Edited by stoka
Link to comment
jel ima u beogradu da se kupe ziplock bags ili neka odgovarajuca zamena ali solidnog (da ne kazem istog) kvaliteta. za nefamilijarne brendu to su one multifunkcionalne najlonske kese koje imaju neku vrstu plasticnog rajsfeslusa za zatvaranje. znaci ne one gde se samo pritisnu vrhovi dve strane kese u brazde kojih ima nego bas sa tim sistemom za zatvaranje.
nasla :)imas u dmu, od litar 15 komada 175 dindzi, od 3 litre 10 komada 199 dindzi.
Link to comment

Ima li preporuka za firmu koja radi osvežavanje ribona za matrične štampače i pisaće mašine? Svojevremeno, pre pet-šest godina sam to radio u firmi koja je bila u Maksima Gorkog, u zgradi između Novopazarske/Sime Miloševića i Makenzijeve, ali niti više znam da li rade, a telefon sam im zaturio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...